Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.12.2022

Cyberpunk 2077'nin Lower Market bölgesi, mod yapımcısı 'anygoodname' tarafından hazırlanan yeni bir mod aracılığıyla erişilebilir hale getirildi. V'nin Megablock Lower Market'i bu modu kullanan oyuncular tarafından keşfedilebilir ve görev ödülleri de kazanabilirler. Avantaj Puanlarınızı telafi etmek için görev, Erişim Noktası Meslekleri üretir. Puan kazanıldığında yeni meslekler eklenir ve daha fazla ödül potansiyeli sunar. Şimdi, yeni bölge ekleyen bu Cyberpunk 2077 modundan bahsedelim.

Cyberpunk 2077 için yeni bir bölge ekleyen mod sadece bir süre boyunca aktif

Beklenmedik bir şekilde, bu yayın sınırlı sayıda üretilmiştir. Mod yapımcısı, mod sitesinin yaklaşık iki hafta içinde kapanacağını iddia ediyor. Bu nedenle, hemen şimdi indirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca, oyuna başlamadan önce Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri listesine bakmanızda da fayda var.

Geliştirici, "Bu mod, V'nin Megablock Lower Market bölgesini keşfe açar ve buraya tekrar eden bir görev ekler. Görev, Avantaj Puanlarınız için sizi ödüllendirecek Erişim Noktası İşleri yaratır. Yeni puanlar geldikçe yeni işler eklenir ve yeni ödül fırsatları yaratılır." şeklinde açıklama yaptı.

Modun açıklaması

Bu mod, görev koşulları karşılandığında otomatik olarak etkinleşen Alt Pazar Ödülleri görevini ekler. Görev, oyun görev günlüğünüzdeki GIGS kategorisine girer. Bu yinelenen bir görevdir: ilerlemenizi takip eden görev işleri oluşturacaktır.

Görev hedefi iki aşamaya ayrılır:

  • Megablock Alt Pazarı'na doğru yol alın,
  • Erişim Noktalarını bulmak ve varsa ödülleri toplamak için bölgeyi keşfedin. Bu, yinelenen aşamadır.

Aşağı Pazar, bu modun sizin için açtığı daha önce erişilemeyen bir alandır. İlk görev aşaması, çalışmayan market asansörünü bulmak ve oraya gitmek için kullanabilmeniz için tekrar çalışır hale getirmekle ilgilidir. Pazar asansörü V'nin dairesine yakın bir yerde bulunuyor. İçeri girin ve çalıştırın.

İkinci görev aşaması, Avantaj Puanlarınız için ödüller toplamaktır. Oyunun size verdiği her bir Avantaj Puanı için Aşağı Pazar görevi, Erişim Noktası mini oyununu çözerek ödüller kazanabileceğiniz bir Erişim Noktası oluşturacaktır. Ödüllendirilecek birden fazla puanınız varsa görev bunları 5 puana kadar işlere bölecektir. Ödüllendirilmemiş Avantaj Puanlarıyla oraya her gittiğinizde mod, rastgele konumlarda sizi bekleyen Erişim Noktalarıyla birlikte bir görev İşi oluşturacaktır. İki önemli istisna dışında oyundaki diğer standart Erişim Noktaları gibi çalışırlar:

  • Ödüller her zaman para eklerler.
  • Eğer şanslıysanız bir QuickHack veya QuickHack tarifi kazanabilirsiniz. Şansınız az olsa da, fark her zaman bir şansın olmasıdır.

Ortalama bir oyunda elde edilecek en az yaklaşık 95 Perk Puanı vardır, bu nedenle ödüller için oraya gitmek için birçok fırsat olacaktır. Özel bir QuickHack ödülü almasanız bile her Erişim Noktası ihlalinde para ve deneyim puanı kazanacaksınız. Xp, ilerlemenize katkıda bulunacak ve bu da karakter gelişimini hızlandıracak ve daha fazla Perk Puanı üretmeye katkıda bulunacaktır. Yani paranız azalıyorsa veya ilerlemenizi hızlandırmak istiyorsanız ya da bir QuickHack fırsatı arıyorsanız oraya gitmek ilginizi çekebilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.