Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.08.2018

Cyberpunk 2077, E3 2018 etkinlikleri esnasında gösterilince resmen yeri göğü inletmişti. Olduğumuz yerde heyecandan titremiş, hatta kendimizden bile geçmiştik. Atmosferi, dünyası ve diğer her detayı tam anlamıyla mükemmelliği yansıtıyordu. Bu durumun farkında olan CD Projekt RED ekibi de, elbette oyunun dilden düşmesini istemiyor. Bu sebeple, gelecek Gamescom 2018 etkinliklerinde de oyunu göreceğiz. Hoş, buraya kadar paylaşmış olduğumuz bilgiler zaten biliniyordu fakat bilinmeyen bir ayrıntı bulunuyor.

Cyberpunk 2077 Gamescom 2018 etkinliklerinde de bulunacak fakat durumlar biraz daha değişik olacak

Bildiğiniz üzere, E3 2018 etkinliklerinde boy gösteren Cyberpunk 2077, aynı zamanda oyuncularla da buluşmuştu. Bu durum, elbette birçok oyuncunun hoşuna gitmişti. Fakat verilen bilgilere göre oyunu Gamescom 2018 etkinliklerinde göreceğiz ama oyuncularla buluşmayacak. Bu bilgiler, Cyberpunk 2077'ın kendi resmi Twitter profili aracılığıyla paylaşılan bir gönderi aracılığıyla verildi. Zaten bahsini ettiğimiz Twitter gönderisini de bu haberimizde bulabilirsiniz.

Bu durum, açıkçası biz oyuncular için pek de hoş olmayan anlamlara geliyor. Zira, bu açıklamalara bakacak olursak oyun halka gösterilmeyecek ve kapalı kapılar ardında insanlarla buluşacak. Yani Gamescom 2018 etkinlikleri esnasında medyadan birtakım bilgiler edinmeniz mümkün fakat kendi gözlerinizle muhtemelen göremeyeceksiniz. Hemen aşağıda bulunan gönderide de belirtildiği üzere, 50 dakika uzunluğundaki o muhteşem oynanış videosu, geliştirici ekip hazır olduğu zaman herkese açık bir şekilde paylaşılacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.