Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.08.2019

Bildiğiniz üzere, Cyberpunk 2077 için yepyeni oynanış görüntüleri oyuncularla paylaşılacaktı. Twitch ve Mixer gibi kanallar aracılığıyla oynanış görüntüleri oyunculara sunuldu. Bu görüntüleri birçok oyuncu ve oyunu takip eden kişiler izledi fakat illa ki izlemeyenler de kalmıştır. Bu haberimizde ise, CD Projekt RED ekibi tarafından gösterilen oynanış görüntülerini sizlerle paylaştık. Hemen aşağıda, bahsini etmekte olduğumuz oynanış görüntülerini izlemeye başlayabilirsiniz. 14 dakika gibi bir süreye sahip olan videoda, büyük olmasa da ufak tefek sürpriz kaçıran ayrıntılar mevcut. Buna dikkat ederek izlemenizi tavsiye ederiz.

CD Projekt RED, 14 dakikalık Cyberpunk 2077 oynanış gösterdi

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, aslında çok daha uzun görüntülere sahipti. Fakat, oyuncuların olabildiğince az sürpriz bozabilecek sahnelerle karşılaşması için çok büyük oranda kesintiler mevcut. Buna rağmen ufak tefek sürpriz bozan şeylerin bulunuyor olması da ayrı bir konu. Video ile birlikte, yolda olan yapımın bize sunacağı önemli özellikler de gösterilmiş oldu. Fakat, eminiz ki çok ama çok daha fazlası oyun içerisinde mevcut olacaktır. Bu sebeple, çıkış tarihini iple çekiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.