Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 26.06.2020

CSGO oynarken kendinizi alıştırmak için, ısınmak için oyuna girmiş olabilirsiniz veya arkadaşlarınızla da eğleniyor olabilirsiniz. Maça girer girmez oyun sizi ilk önce ısınmayla başlatır ve bittikten sonra normal maç başlar. Bu yazımızda sizlere CSGO ısınma bitirme kodu nedir, nasıl kullanılır onu sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki verdiğimiz kod sayesinde ısınmayı bitirebilirsiniz.

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Oyundaki ısınma kodları sadece bir tane değil birçok kod var fakat biz sizlere bugün sadece ısınma bitirme kodu paylaşacağız. Aşağıda verdiğimiz kodu oyundayken konsola yazarsanız ısınma hemen bitecektir ve oyuna başlayacaksınız. Konsol nasıl açılır bilmiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz ve kodu kullanabilirsiniz, her oyuna girdiğinizde ısınma karşınıza çıkarsa bu kodu yazarak bitirebilirsiniz.

  • " mp_warmup_end "

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.