Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Şu zor günlerimizde, içimize bir nebze de olsa su serpen açıklama da Crytek'ten geldi. Crytek, depremzedeler için destek veren kurumların yanlarında olduklarını dile getirdi. Her ne kadar herhangi bir miktar para veya malzeme yardımı konusunda bilgi vermemiş olsalar da, ellerini taşın altına koyduklarına eminiz. Crytek ekibinin duyurusunu hemen aşağıda paylaştık.

Crytek deprem konusunda destek mesajı verdi

Crytek, "Crytek ailesi olarak, etkilenen insanların yanı sıra AFAD ve çok ihtiyaç duyulan kaynaklarla yardım eden hayır kurumlarının yanındayız." dedi. Üstüne, gönderi içerisinde paylaştıkları bir görselde de güzel mesajlar verdiler. Görselde, "Düşüncelerimiz ve taziyelerimiz Türkiye ve Suriye'deki depremden etkilenen mağdurlar ve sevdikleriyle birliktedir." dediler. Yardım yapıp yapmadıkları konusunda emin değiliz fakat taziye yardımların sadece maddi olması şart değil. Zira, bir başka Twitter gönderilerinde, yardımı destekleyecek bir mesaj da paylaştılar.

Diğer paylaşımlarında, "İnsanları bağış yapmaya ve tüm insanlara bu zor dönemi atlatmaları için gerekli kaynakları sağlayacak kuruluşlara yardım etmeye çağırıyoruz." dediler. Ardından, AFAD, Kızılar, Islamic Relief (İslami Yardım) ve Deutsches Rotes Kreuz (Alman Kızıl Haç) sitelerini paylaştılar. Yardıma teşvik etmeleri, yardım için çağrıda bulunmaları da gayet güzel bir adım. Bu yüzden, kendilerine teşekkür ederiz. Baş sağlığı dahi dilemeyen şirketler varken, kendilerinin bu adımı gayet güzel. Crytek ekibinin deprem konusundaki destek çıkması dışında bir hatırlatmamız daha var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Crytek ekibinin deprem konusundaki destek çıkması yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.