Crytek ekibi Crysis Remastered oyununu erteledi

Crytek ekibi Crysis Remastered oyununu erteledi

Crytek sesimizi duydu!

Bildiğiniz üzere, son birkaç gündür konumuz Crysis Remastered. Önce, oyun hakkında birçok bilgi ortaya çıkmıştı. Çıkış tarihi, görseller ve video. Daha sonrasında ise orijinal hali ile karşılaştırılmıştı ve oyuncular çok şikayetçi olmuştu durumdan. Crytek sesimizi duymuş olacak ki, aşağıdaki Twitter gönderisini paylaşarak Crysis Remastered isimli yeni yapımlarını erteledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Crytek, daha iyisini sunabilmek için Crysis Remastered isimli oyunlarını erteledi

Eğer henüz bakmadıysanız karşılaştırmalara, buraya tıklayarak orijinal ile Remastered karşılaştırmalarına bakabilirsiniz. Bizim gibi birçok oyuncu ve Crytek şirketini ve ürünlerini seven takipçileri oyunun bu görselliği konusunda çok üzülmüştü. Crytek ekibi de, biz oyunculara daha iyisini sunabilmek için oyunu birkaç hafta ertelediklerini duyurdular.

Crytek ekibini sevmek için gerçekten muhteşem bir sebep olarak gösterebileceğimiz bu olay, bizleri cidden sevindirdi. Olsun varsın birkaç hafta daha bekleyelim. Olsun, oyun Ağustos 2020’de hatta Kasım 2020’de çıksın, hiç problem değil. Her ne kadar tam anlamıyla Türk şirketi olmasalar da, öne çıkan isimlerinin Türk olması ile sevdik, gurur duyduk.

Görselliği ile bu kadar çok ön plana çıkan ve birçok oyuncunun milli gururu gibi gördüğü Crytek’ten çok daha güzel bir iş çıkarmasını bekliyoruz. Bu konuda yüzlerimizi kara çıkarmayacaklarına da eminiz. Birkaç hafta daha hiç sorunsuz bir şekilde dişimizi sıkarız. Fakat, tabii birkaç haftalık erteleme olayı olmuş olduğu için yine hala güncel bir CRYENGINE kalitesi bekleyemiyoruz.


Crysis
Crysis Remastered inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.