Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.07.2020

Bildiğiniz üzere, sizlerle Crysis Remastered’la ilgili sızdırılan bilgilerden bahsetmiştik. Bu haberimizde, oyunun çıkış tarihi, fragmanı ve görsellerini paylaşmıştık. Eğer henüz göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz bahsini ettiğimiz habere. Bu haberimizde ise Crysis ile Crysis Remastered karşılaştırmasından bahsedeceğiz ve açıkçası orijinal Crysis daha güzel ve doğal duruyor.

Crysis ile Crysis Remastered arasında büyük bir fark yok

Öncelikle, aşağıdaki görsellere göz gezdirmenizi istiyoruz. Bu ilk olarak paylaşmış olduğumuz 3 görsel, oyunun Crysis Remastered sürümüne ait. Bol ışıklı ve parlamalı sahneler mevcut, gözünüzü almamasına dikkat edin.

Şimdi ise, hemen aşağıdaki galerimizde bulunan Crysis Remastered görsellerine göz gezdirmenizi istiyoruz. Buradaki görseller ise, Crysis Remastered görsellerinin çekilmiş olduğu yerde kaydedilmiş olan orijinal Crysis oyununa ait görseller.

Açıkçasını sorarsanız, orijinal Crysis, Crysis Remastered’a göre çok daha güzel görünüyor ve bunun en büyük sebebi de, daha doğal görünüyor olması. Crysis Remastered’da ise oyuna daha çok ışık eklenmiş gibi görünüyor sadece. Cryengine gibi bir oyun motoru varken sadece ışıklandırmanın öne çıktığı bir Remastered sürüm çok da tatmin edici değil ne yazık ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.