Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Değer, Editör Yazım tarihi: 03.09.2021

Sevilen FPS oyunu Crysis için yeni sürümler yolda. En son Crysis Remastered Trilogy fragmanı ile gündeme giren seri, bu sefer yeni nesil konsollar için üç oyunu, üç farklı platformlara özel fragmanlar ile karşımıza çıkarıyor.

Çıkış tarihi 15 Ekim olarak belli oldu.

Crysis Remastered Trilogy PC, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch platformları için 15 Ekim çıkış tarihi belli oldu. Üç oyunu bir arada verecek paket ek olarak yeni nesik konsollara da gelecek. Bunun yanında sadece Crysis 2 veya Crysis 3’ü satın alma şansınız da olacak. Ayrıca Trilogy ayrıca Xbox ve PlayStation platformları için fiziksel bir şekilde mağazalarda olacak.

Crytek Youtube kanalı, eski ve yeni nesli karşılaştıran fragman tarzı videolar paylaştı. PS5, Xbox Series S/X ve PC için videoları izleyip farkı siz de görebilirsiniz. Ek olarak fiyat detayları ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

Crysis Remastered Trilogy, yeni nesil konsollar için optimize ediliyor ve geliştiriliyor. Bu da Crysis oyunlarının eskisinden daha akıcı ve daha iyi oynandığı anlamına geliyor. Oyunların hepsi 720P ve 30 FPS şeklinde optimize edilmişti. Ancak PS5 vs Xbox Series X/S için 4K ve 1080P’de 60 FPS desteği verecek. Performans kazanımlarına ek olarak daha fazla yenilik bulunacak. Üçlemede, iyileştirilmiş aydınlatma ve görsel olarak geliştirilmiş karakterler, silahlar, ortamlar ile yüksek çözünürlüklü dokular bulunacak. Her sürüm için daha fazla bilgi aşağıda:

Crysis Remastered Trilogy

Crysis Remastered Trilogy, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak ve aynı zamanda Xbox Series X|S ve PS5’te de iyi oynanıyor. Epic Games Store, PlayStation Store, Nintendo eShop ve Microsoft Store aracılığıyla dijital bir sürüm olacak. Bununla birlikte oyuncular 3 oyunu 2 oyun fiyatına satın alma şansına sahip olacak.

Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered

Sırasıyla 2011 ve 2013’te piyasaya sürülen orijinal oyunların tek oyunculu hikaye modunu içeren Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered, 15 Ekim’de Epic Games Store, PlayStation Store, Microsoft Store ve Nintendo Switch eShop’ta piyasaya çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.