Menü
https://leadergamer.com.tr/guardians-of-the-galaxy-tangled-up-in-blue/

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Yapımcı Vicarious Visions
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 30 Haziran 2017
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy 18 Nisan 2017 9:50

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için yepyeni oynanış videosu yayımlandı

Oldukça başarılı bir yeniden yapım olmuş.


PlayStation 4 konsoluna özel olarak çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için yepyeni oynanış videosu yayımlandı. Facebook üzerinden yayımlanan bu oynanış videosu, serinin ilk oyununun 5. bölümünü bizlere gösteriyor. Video boyunca genel oynanış anlarını, ekstra bölümleri, yenilenen grafikleri ve tabii ki iyileştirilen karakter kontrollerini görebiliyoruz. Upstream isimli bu bölümün oynanış videosuna eğer dilerseniz siz de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy paketinden ilk oyun gerçekten çok hoş görünüyor ve bizler şimdiden heyecanlandık. 30 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncularına sunulacak olan bu klasik yapıt, 40 dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Paketin içerisinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot: Warped oyunları bulunuyor. Bu oyunların yenilenmiş hallerini ise Vicarious Visions geliştiriyor. Bir Activision stüdyosu olan Vicarious Visions, daha önce Skylanders serisine destek vermişti ve şu anda Destiny 2 üzerinde de görev alıyor.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy için yepyeni oynanış videosu yayımlandı

Sizlere sunmuş olduğumuz en güncel Crash Bandicoot N. Sane Trilogy haberinde, “Crash Bandicoot N. Sane Trilogy duyurulduğu zaman herhangi bir platform bilgisi verilmemişti ve birçok oyuncu, merak içerisinde bu oyunun hangi platformlara çıkacağımı düşünüyordu. Geride bıraktığımız aylarda, bir oyun fuarı sırasında bu konu hakkında bir haber çıkmıştı ve bu habere göre Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, PC için de çıkacaktı. Fakat, bugün PlayStation UK gönderdiği bir mail ile tüm bunları yalan olarak çıkarttı. Çünkü, sizlerin de aşağıdan görebileceği bu mailde, bahsi geçen oyun, PlayStation 4 platformuna özel olarak lanse ediliyor. Yani evet, PlayStation UK onayladı: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, PlayStation 4 platformuna özel olacak.” demiştik. PC oyuncuları biraz üzülecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör