Cities: Skylines, PlayStation 4 için listelendi

Cities: Skylines, PlayStation 4 için listelendi

Acaba PlayStation 4 için de çıkar mı?

Daha önceden PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan, Xbox One platformu için de geçen günlerde çıkmış olan Cities: Skylines, PlayStation 4 için listelendi. Brezilya’da listelenen bu oyun, PlayStation 4 için kesin çıkacak mı, şu an bilinmiyor çünkü ortada resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat Xbox One için çıkışını gerçekleştiren bu oyun, neden bir diğer konsola da gelmesin?

Cities: Skylines, PlayStation 4 için listelendi

Cities: Skylines hakkında en son bir satış sayısı haberi sunmuştuk sizlere. Bu haberimizde ise, “Paradox Interactive’in CEO koltuğunda oturan Fredrik Wester, ‘Cities: Skylines çıktığı ilk günden beri rekorlar kırıyor. İlk 24 saatte 250.000 adet kopya satışı gerçekleştirerek bizim gerçekleştirdiğimiz en büyük çıkışa sahip. Topluluk ise geçen son 2 yılda daha fazla büyüdü ve daha fazla kendini adadı. Cities: Skylines, bizim Paradox Interactive şirketi içerisinde gururla desteklediğimiz tecrübelerimizi mükemmel bir şekilde gösteriyor: insanların 2 yıl önce olduğu kadar heyecanlı bir şekilde oynadığı bir oyun. Doğum günün kutlu olsun Cities: Skylines, tebrikler Colossal Order ve en içten bir şekilde teşekkür ederim bütün oyuncularımıza. Lütfen beni Chiper’da takip edin.’ dedi.” demiştik.

Haberimiz, “Colossal Order’dan ise, şirketin CEO’su olan Mariina Hallikainen tarafından, ‘Cities: Skylines’ın, Colossal Order’daki hayatımızı değiştirdiğini söyleyebiliriz. Bu oyun, bizlerin yıllarca hayal ettiği ve üzerinde çalıştığı bir yapım. Bunca insanın etrafında toplanmış olduğunu ve inanılmaz olan topluluğun şehirlerini ve modlarını paylaşmasını izlemek bizlere hem ilham kaynağı, hem de ödül oldu. Bütün takımımız adına, süregelen bütün destekleriniz için çok teşekkür ederiz!’ şeklinde bir açıklama yapıldı. Gelecek ücretsiz ek paket için henüz pek bir resmi bilgi yok, fakat açıklamalara göre yakın zamanda oyuncularla buluşacak. Bu da demek oluyor ki, çok daha yakın bir zamanda, 2. yılı kutlamak amacıyla duyurulan ek paket hakkında resmi bilgiler duyacağız. Umarız Paradox Interactive ve geliştirici olan Colossal Order’ın bu başarısı durmadan devam eder.” şeklinde devam etmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, Outlast 2 inceleme yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın