Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.02.2023

Şu günlerde, her türlü yardıma ellerimiz açık. Sağ olsunlar, güzel yardımlar gidiyor. AFAD ve Ahbap kuruluşları aracılığıyla, çok güzel bir yardım daha geldi. Castrol ve bp grubunun yaptığı duyuru, gerçekten sevindirici. Zira, Castrol ve bp grubu, AFAD ve Ahbap kuruluşları aracılığıyla 5 milyon dolarlık yardım açıklaması yaptı. Bu, gerçekten çok güzel bir miktar. Dahası, bu paranın kesinlikle güzel yerlerde kullanılacağına da eminiz.

Castrol ve bp, AFAD ve Ahbap aracılığıyla 5 milyon dolar destek sağladı

Yapılan duyuruda, "Ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde yaraları sarabilmek için bp ve Castrol ailesi olarak var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, afet yardım çalışmalarına 5 milyon dolarlık destek kararımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz. Akaryakıt ve madeni yağ tedarikinin yanı sıra, bu destek AFAD ve Ahbap Derneği aracılığıyla bölgenin öncelikli ihtiyaçlarında kullanılacaktır. Ayrıca, bp Vakfı aracılığıyla global ölçekte afetle mücadele için insani yardım kuruluşlarına bp ve Castrol çalışanlarının yapacakları bireysel bağışların toplam tutarı kadar ek bağış sağlayacağız.Dayanışma içinde bu zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Tüm ülkemize geçmiş olsun." dediler.

bp ve Castrol tarafından 5 milyon dolarlık yardımın devamı da gelecek. Bu da, fazlasıyla sevindirici bir haber. AFAD ve Ahbap ekiplerinin, bu desteği çok iyi bir şekilde değerlendireceğinden en ufak şüphemiz yok. Umarız ki, bu daha fazla şirkete ve kişiye örnek olur, daha çok yardım gelir. Zira, aradan kaç gün geçti ve daha hala çalışmalar devam ediyor. Bu da, durumun ne kadar kötü olduğunun çok büyük bir göstergesi. Castrol ve bp ekibinin 5 milyon dolarlık destek haberimiz bitmeden, bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Castrol ve bp ekibinin 5 milyon dolarlık destek yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.