Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.02.2021

Hileler, oyuncuların tadını fazlasıyla kaçırıyor her zaman. Ne kadar yetenekli olursanız olun, bir hileli gelip sizin bütün emeğinizi hiç edebiliyor. Call of Duty Warzone da hileciler ile savaşan bir oyun. Dahası da, bu savaşı kaybetmeye başlamış olsa gerek ki, Call of Duty Warzone hile sebebiyle oyuncularını kaybetmeye de başladı. Hem de, yüksek seviyeli oyuncularını kaybetmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de Vikram Singh Barn adındaki Vikkstar. Derdini de bir video ile takipçileriyle paylaştı ve 1 milyon da izlenme elde etti.

Call of Duty Warzone hile ile ne zaman tam anlamıyla savaşacak?

Vikkstar, “Activision, ne kadar hileci olduğuyla bile ilgilenmiyor.” dedi. Daha sonrasında, “Oyuncu kitlesi hilecilerle öyle bir dolu ki, her bir lobide onları bulabilirsiniz.” dedi. FaZe Nickmercs ise Twitter üzerinde, “Ne yazık ki hileye karşı bir sistem olmadan, otantik Call of Duty Warzone turnuvaları artık mümkün değil.” dedi. summit1g, “Büyük stüdyolar niye hala hileciler ile sorun yaşıyor? Oyununuzun ve müşterilerinizin içine edilmesine nasıl razı olduğunuzu anlamıyorum. Biraz yatırım yapın.” dedi.

Bunlar, isyanların sadece başı. Daha birçok isyan eden var böyle. Zaten duruma bakacak olursak, pek de haksız değiller isyan etmekte. Bunlar ve benzeri yüksek kitleye hitap eden yayıncılar da oyunu bırakmaya başladığında neler yapacaklar, merak ediyoruz. İlerleyen günlerde sorunlara el atıp atmayacakları da belli olur. Hoş, el atsalar bile artık birçok oyuncu için geç kalmış olma ihtimalleri de var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.