Call of Duty Black Ops 4 tanıtım etkinliğinin davetleri dağıtılmaya başlandı

Call of Duty Black Ops 4 tanıtım etkinliğinin davetleri dağıtılmaya başlandı

Oyun hakkında pek çok yeni bilginin bu etkinlikte ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Call of Duty serisinin yeni üyesinin üzerinde büyük bir sır perdesi var. Fakat bu perde önümüzdeki aylarda yavaşça dağılmaya başlayacak. Call of Duty Black Ops 4 oyununun dağıtımcısı Activision, 17 Mayıs’ta serinin yeni oyunu için bir tanıtım etkinliği düzenleyecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops 4

Bu tanıtım etkinliği İnternet üzerinden canlı yayımlanacak ve etkinliğe medya görevlileri de davet edilecek. Etkinlik davetiyeleri, oyunun yapımcısı Treyarch tarafından dağıtılmaya başlandı. Davetiyelerden birisi, Video Oyunları Ödülleri’nin sunucusu Geoff Keighley’e çoktan ulaşmış durumda. Fakat Keighley’in bu etkinliğin sunucusu olup olmayacağı ise belli değil. Etkinlikte oyunda yer alacak olan ayarlar, yeni silahlar, karakterler ve tek oyunculu senaryo modu tanıtılacak.

Bazı söylentilere göre ise oyunun tek oyunculu modu bulunmayacak, fakat bunun olma olasılığı şu anda düşük görünüyor. Treyarch şirketi, yaptığı Call of Duty oyunlarının hikayesi ile oyuncuları etkilemeyi iyi bilen bir şirket ne de olsa. Oyunun çok oyunculu modu hakkında ise pek bir bilgi paylaşılmayacağını düşünüyoruz. 12 Haziran’da başlayacak olan E3 2018’de en çok ilgi çekecek oyunlardan birisi şüphesiz Black Ops 4 olacaktır. İşte tam bu noktada, oyunun çok oyunculu moduna dair detaylar paylaşılabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops 4 oyununun çok oyunculu modu ne zaman detaylandırılacak?

Etkinlik, 17 Mayıs’ta Los Angeles’taki Jet Center’da, saat 10.00’da (TSİ 20.00) gerçekleşecek. Çok oyunculu modun ise az önce de belirttiğimiz gibi bu etkinlikte değil E3 2018 sırasında detaylandırılması  daha mantıklı gözüküyor. Sonuçta daha büyük bir kitleye Sony gibi büyük bir ismin çatısı altında ulaşmak daha etkili olacaktır. Call of Duty Black Ops 4, 12 Eylül 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında sevenleriyle buluşacak.


Call of Duty Black Ops 4
Call of Duty Black Ops 4 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın