Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.10.2018

Bildiğiniz üzere Call of Duty Black Ops 4 çıkışını gerçekleştirdi ve büyük bir oyuncu kitlesi tarafından heyecanla oynanmaya başlandı bile. Biz de, sizlere Call of Duty Black Ops 4 Blackout rehber yazılarımızla birtakım bilgiler vermeye çalışacağız. Bu rehber yazımızda, Call of Duty Black Ops 4 içerisinde seviye sınırından bahsedeceğiz ve bu konunun detaylarına inmeye çalışacağız. Fakat detaylara inmeden önce, Call of Duty Black Ops 4 Blackout seviye sınırının an itibari ile 80 olduğunun altını çizebiliriz.

Call of Duty Black Ops 4 Blackout level sınırı an itibari ile 80

Blackout modunun seviye sistemi, normal çok oyunculu modun seviye sistemi ile benzerlikler taşıyor fakat birkaç farklılık bulunuyor. Bu farklılıklardan biri, Battle Royale modu olan Blackout’ta öldürdüğünüz adam başına tecrübe puanı kazanırken, aynı zamanda ne kadar hayatta kaldığınıza bağlı olarak da bir tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Call of Duty Black Ops 4 Blackout’un 80 seviye sınırına sahip olduğuna değinmiştik. 80 seviye var fakat prestij bulunmuyor. Yani, 80. seviyeye geldikten sonra seviyenizi sıfırlayamıyorsunuz. Tabii, şimdilik. İleride değişme ihtimali de bulunuyor.

Normal çok oyunculu mod ile Blackout arasında büyük farklılık ise başarı sistemi. Bir başka rehber yazımızda sizlere bu sistemden detaylı olarak bahsedeceğiz zaten. Call of Duty Black Ops 4 Blackout oynarken, öldürmelerinize ve maçtaki yerinize bağlı olarak birtakım başarılar elde ediyorsunuz. Bu başarılar da sizlere ekstra tecrübe puanları sağlıyor. Blackout modundaki derecelere Echoleon adı verilmiş ve 5 farklı sınıfta karşımıza çıkıyor. Seviyenize bağlı olarak bu dereceleri geçiyorsunuz. 20., 40., 61. ve 80. seviyeler, derece atlamadaki anahtar seviyeler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.