Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.08.2018

Call of Duty Black Ops 4, hiç tartışmasız günümüzün en çok beklenen yapımlarından bir tanesi. Farklı oynanış mekanikleri sebebiyle, birçok oyuncu tarafından yargılanıyor olsa da, fazlasıyla merakla beklenen yapım hakkında önemli haberlerimiz var. Eğer Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale açık beta aşamasını bekleyen oyunculardan bir tanesiyseniz, Activision ve Treyarch tarafından yapılan yeni bir açıklama sizleri fazlasıyla mutlu edecek demektir. Treyarch tarafından Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale açık beta için yapılan açıklamayı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale açık beta başlangıç tarihi 14 Eylül 2018

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisi, Treyarch tarafından paylaşıldı. Gönderide, Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale açık beta başlangıç tarihi olarak 14 Eylül 2018 tarihi gösteriliyor. Fakat bu tarih, Call of Duty Black Ops 4’a eğer ön sipariş ile sahip olduysanız geçerli. Eğer ön sipariş ile sahip olmadıysanız Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale açık beta aşaması sizler için 15 Eylül 2018 tarihinde başlayacak demektir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.