Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.02.2023

Bizlere, bu zor günlerde yardımcı olan şirketler saatler ilerledikçe artıyor. Destiny serisi ile tanıdığımız Bungie ekibinin bir parçası olan Bungie Foundation da deprem için bağış yaptı. Hem de, 50.000 dolar. Bungie Foundation depremzedeler için toplamış olduğu 50.000 dolar duyurusunu Twitter üzerinden gerçekleştirdi. Maddi ve manevi her türlü yardıma ihtiyacımız olan şu dönemde, gerçekten güzel bir hareket.

Bungie deprem için 50.000 dolar bağışladı

Bungie Foundation, "90 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde Bungie topluluğu, Türkiye ve Suriye'deki deprem desteği için 50.000 dolar topladı. Hepinize minnettar ve müteşekkiriz! Tüm fonlar doğrudan @DirectRelief ve @RESCUEorg'daki ortaklarımıza gidecek. Siz de şimdi bung.ie/quake'e katılın ve destek verin." dediler.

Sayı olarak 50.000 dolar gözünüze küçük görünmesin. Zira, 50.000 dolar demek, neredeyse 1.000.000 TL demek. Hatta, şu anki kura göre tam olarak 940.765 TL demek. Bu da, gerçekten güzel bir bağış demek oluyor. Bunu, toplulukları sayesinde başarmış olmaları da, apayrı bir güzellik. Yapmış oldukları desteği, Direct Relief ve IRC - International Rescue Committee'ye bağışladılar. Global bir yardım söz konusu ve kesinlikle faydası dokunacaktır. Bu yüzden, size de teşekkür ederiz Bungie. Bungie ekibinin deprem için 50.000 dolar toplaması bir yana, şimdi bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Bungie ekibinin deprem için 50.000 dolar toplaması yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.