Borderlands 3 seviye sınırı 57 oluyor ve yeni bir etkinlik geliyor

Borderlands 3 seviye sınırı 57 oluyor ve yeni bir etkinlik geliyor

Borderlands 3 seviye sınırı değişiminin yanı sıra, kartel avına çıkacağımız bir etkinlik de yolda.

Geçtiğimiz aylarda çıkış yapan Borderlands 3 ile ilgili yepyeni gelişmeler var. Eğer hala aktif olarak oyunu oynuyorsanız, size müjdemiz var. Bu hafta içerisinde, Borderlands 3 seviye sınırı 57’ye çıkarılacak. Dahası da, önümüzdeki ay içerisinde yeni bir etkinlik başlatılacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gearbox ekibi, gerçekleştirmiş oldukları Borderlands Show esnasında, seviye sınırını yükselteceklerini ve yolda olan etkinlik Revenge of the Cartels hakkında bilgi verdiler.

Love, Guns and Tentacles ek paketi ile birlikte Borderlands 3 seviye sınırı 53’ten 57’ye çıkarılıyor ve bu ek paket de 26 Mart 2020 tarihinde çıkıyor. Bu, 4 yetenek puanı daha elde edebilmek anlamına geliyor. Aynı zamanda, 2 adet capstone yeteneği de kullanabilmek demek oluyor.

Nisan 2020 ayı içerisinde ise 2 adet ücretsiz güncelleme oyuncularla olacak. Bunlardan bir tanesi Mayhem Mode 2.0, diğeri ise Revenge of the Cartels adındaki sezonluk etkinlik.

Revenge of the Cartels, Maurice’in geri dönüşünü konu alıyor. Maurice, bize kartel çökertme operasyonları yaptırıyor. Eğer istediklerini yaparsanız, Mansion adında yeni bir lokasyona gönderiyor. Oraya vardığınızda ise, bir patron savaşı sizleri bekliyor olacak. Etkinlik 6 hafta sürecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Borderlands 3
Borderlands 3 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.