Borderlands 3 oynanış görüntüleri paylaşıldı

Borderlands 3 oynanış görüntüleri paylaşıldı

45 dakikalık oynanış görüntülerinin dışında sevindirici haberler de verildi!

Günümüzün merakla beklenen oyunlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Borderlands 3 için bildiğiniz üzere oynanış görüntüleri duyurusu yapılmıştı. Serinin ilk 2 oyunu ile müthiş bir beğeni kazanmış olmalarına rağmen, 3. oyun olan Borderlands The Pre-Sequel, serinin diğer 2 oyunu kadar müthiş ve ilgi çekici değildi. Bu yüzden de yeni oyun ile neler yapacaklarını gerçekten hiç bilemiyoruz. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videoda 45 dakikalık Borderlands 3 oynanış görüntüleri yer almakta. Haberimizin detaylarına geçmeden önce, bu görüntüleri izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz, her ne kadar uzun da olsalar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Borderlands 3 oynanış görüntüleri 45 dakika sürüyor

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video dışında izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir video daha mevcut. Haberimizin en sonuna sizler için eklemiş olduğumuz diğer Borderlands 3 oynanış videosu da, sadece birkaç dakika sürmekte. Fakat, bu süresine rağmen oyun hakkında gerçekten önemli bilgiler vermekte. Zira, video içerisinde, yolda olan yapım içerisinde karşılaşacağımız mekanlar, düşmanlar gibi şeyleri görmekteyiz. Bu konu hakkında, kesinlikle çeşitlilik olarak müthiş bir iş başarmış olduklarını görebiliyoruz. Yani, tekdüze bir dünya bizleri beklemiyor.

Sizlere, Borderlands 3 oynanış görüntüleri dışında da verecek haberlerimiz var. Bu vereceğimiz haberler ise gerçekten sevindirici şeyler. Tıpkı diğer oyunlarında oldukları gibi, Pay 2 Win adını verdiğimiz, yani kazanmak için öde mantığını yansıtan mikro ödemeler bulunmayacak. Bunun yerine, birtakım kozmetik şeyler satılıyor olacak. Bu durumla da zaten diğer oyunlarda da karşılaşmıştık. Yani, serinin önceki oyunlarında da olduğu gibi, yolda olan yapım içerisinde parayı veren düdüğü çalamayacak ve bu gerçekten sevindirici bir durum.

Randy Pitchford tarafından verilen bilgilere göre, ekip tamamen oyunun olması gerektiği haline odaklanmış durumda ve bizlere bunu sunmaya çalışmaktalar. Hikaye, tarz ve dizayn konuları üzerinde itinayla durduklarını dile getirdi. Bunu ise, hayranlarını dinleyerek yaptıklarını söyledi. İşin daha da iyisi ise, ek paketler hakkında bilgi verdi. Verdiği bilgilere bakacak olursak, bizleri sağlam ek paketler bekliyor olacak. Tıpkı serinin 2. oyununda olduğu gibi, ek paketler bizlere hikayeler sunacak. Borderlands 3 için verilmiş olan bu bilgiler, oyunun çıkışı için bizleri gerçekten sabırsızlandırdı diyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Borderlands 3
Borderlands 3 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.