Black Desert Online içerisinde klanlara katılanlara ve Mediah Nişanı toplayanlara ödüller var

Black Desert Online içerisinde klanlara katılanlara ve Mediah Nişanı toplayanlara ödüller var

Bu sefer tüm ödüller oyun içi ögelerden oluşuyor.

Black Desert Online artık ödemesini yapan tüm oyunculara açıldı ve bu açılış ile birlikte de yepyeni etkinlikler başladı. Bu etkinliklerden 2 tanesini sizlere tanıtacağız şimdi. Bahsedeceğimiz ilk etkinlik direkt olarak klanlarla alakalı. 7 Aralık 2017 ile 4 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bu klan etkinliği dahilinde öncelikle eğer katıldığınız klan 40 veya daha fazla üyeye ulaşırsa, klan sahibine ve tüm katılımcılara özel bir unvan verilecek. Bu unvanda ise Yalnız Değilim yazıyor. Aynı şekilde, yine etkinlik sırasında klanınız 40 oyuncunun üzerine çıkarsa ve etkinlik sonunda öyle kalırsa, klan tecrübe puanı ve sermayesi verilecek. Tecrübe puanı 20 bin olacak iken, sermaye ise 30 milyon gümüş olacak.

Black Desert Online

Black Desert Online içerisinde gerçekleştirilecek bir başka etkinlik ise Mediah Nişanı toplama ile alakalı olacak. 7 Kasım 2017 ile 28 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen bu etkinlik dahilinde oyuncular Meydan Okuma menüsü sayesinde Mediah Nişanı toplayabilecek. Peki, toplanan bu nişanlar ile neler yapılıyor? Hemen söyleyelim efendim, eğer envanterinizde bu nişanları belli düzenli şekillerde yerleştirirseniz, birbirinden benzersiz hediyelere sahip oluyorsunuz.

Öncelikle, bu Mediah Nişanları etkinlik boyunca her gün 1 kez toplanabilecek. Eğer 3 adet nişan toplarsanız Kara Taş (Zırh) ögesine sahip olacaksınız. 5 adet toplarsanız da Kara Taş (Silah) ögesine sahip olacaksınız. Eğer 7 tane toplamayı başarırsanız, hem silah, hem de zırh için Kara Taş ögesine sahip olabileceksiniz. Son olarak, eğer 10 tane toplayabilirseniz de yine silah ve zırh için Kara Taş kazanacaksınız ama bunun üzerine bir de Kadim Mücevher Paketi ögesine sahip olabileceksiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın