Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Black Desert Online: Karakter oluşturma hakkında her şey

Black Desert Online: Karakter oluşturma hakkında her şey

Black Desert Online oyuncularının, karakter oluşturma özelliği ile neler yapabileceklerini bu yazımızda anlattık.

Hazır Black Desert Online bizlerle buluşmuşken, oyuna yeni başlayanlar için kesinlikle faydalı olacağını düşündüğümüz bilgilerden de bahsetmeden olmaz, değil mi? Bu yazımızda, Black Desert Online oyuncuları için karakter oluşturma hakkında bilinmesi gereken her şeyden bahsedeceğiz. Daha önceden, buraya tıklayarak ulaşabileceğimiz sayfamızda da bulabileceğiniz üzere, bir sürü farklı rehberler daha oluşturmuştuk. Eğer aklınızda Black Desert Online ile ilgili başka türlü sorular varsa, öncelikle diğer yazılarımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Black Desert Online

Black Desert Online içerisindeki karakterlerin hepsi, bunca özellik ile benzersiz oluyor.

Oyunu başlattıktan sonra, bir sunucu ve kanal seçiyoruz. Zevkinize göre, hangi sunucu olsun isterseniz orada takılabilirsiniz. Ardından da, Black Desert Online tecrübemiz boyunca bizlere eşlik edecek olan karakterimizi oluşturmaya geliyor sıra. Ekranda beliren karakter sınıflarından herhangi birini, tamamen zevkinize bağlı olarak seçebilirsiniz. Ne yazık ki, bütün karakterlerin cinsiyeti sabit. Yani, örnek olarak erkek cadı veya erkek kunoichi karakterler yaratamıyoruz. Fakat, onların erkek sınıfı da bulunuyor tabii.

Karakter sınıfınızı seçtikten sonra, oluşturmak istediğiniz karakteri, ciddi anlamda bayağı bir ayrıntılı şekilde düzenlemeye başlayabilirsiniz. Fakat, daha fazla ayrıntıya girmeden önce, bir konuya daha değinmekte fayda var. Üzerinde P simgesi bulunan özellikler, sadece ekstra ücret ödeyerek ulaşabileceğiniz bir özellik. Saç şekillerinde, istediğiniz saçı seçebilirsiniz. P simgesi, burada karşınıza çıkabilir. Eğer hoşunuza giden P simgesi saç şekli varsa, bunu dükkandan satın almak isteyebilirsiniz. Ayrıca, burada saçlarınızın uzunluğunu değiştirebilir veya saçlarınıza kıvrım ekleyebilirsiniz. Saçlarınızın kökünü, ortalarını ve temel renkleriyle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Black Desert Online

Gözler konusunda da birtakım özellikler bizlere sunulmuş. Black Desert Online tarafından bizlere sunulmuş olan karakterlerin gözleri, yine tamamen zevkinize bağlı olarak istediğiniz şekilde değiştirilebilir. Gözlerinizin şeklini ve rengini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sadece gözleriniz de değil, aynı zamanda yüzünüz için de geçerli bu durum. Yüzünüzün şeklini değiştirebilir, ten rengi ile oynayabilir, makyaj ekleyebilir, kirpiklerinizde değişiklik yapabilir, yüzünüze dövme yapabilir, hatta kırışıklık bile ekleyebilirsiniz.

Black Desert Online, bizlere aynı zamanda beden konusunda da bayağı bir özgürlük sunuyor. Bedenin şeklini değiştirebilir, kas, dövme ekleyebilir ve karakteriniz için farklı, orijinal bir poz da ayarlayabilirsiniz. Bütün bunları yaparken, karakterinizi farklı kıyafetler ile süsleyebilir, farklı yüz ifadeleri, arka plan ve pozlar ile karakterinizin ne kadar güzel göründüğünü inceleyebilirsiniz. Eğer bütün yukarıdaki şeyleri tamamladıysanız, karakterinizin burcunu da ayarlayabilirsiniz. Burçlar, oyundaki karakterler ile etkileşime geçtiğinizde ve karakterinizin karakter yapısı konusunda etkili olan bir özellik. Bütün işlemlerinizi bitirdiğinizde, karakterinizi kaydedebilir ve oyununuza başlayabilirsiniz. Ayrıca, karakterinizi kaydedebilir ve daha sonra da kullanabilirsiniz.

Black Desert Online

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın