Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Black Desert Online: Dayanıklılık, can ve büyü nasıl yükseltilir?

Black Desert Online: Dayanıklılık, can ve büyü nasıl yükseltilir?

Dayanıklılık, can ve büyü miktarınızı nasıl arttırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Black Desert Online içerisinde, karakterlerimiz açısından olmazsa 0lmaz özelliklerden dayanıklılık, can ve büyü kapasitemiz düşük olduğunda, hem PvE, hem de PvP savaşlarında ne yazık ki bayağı bir zorlanıyoruz. Biz de, bu zorlukları nasıl aşabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacak bilgileri, bu yazımıza ekledik. Zaten, yürüdüğünüzde, koştuğunuzda veya depar attığınızda, zamanla yavaş bir şekilde dayanıklılığınızı arttırabileceğinizi fark etmişsinizdir.

Black Desert Online

Dayanıklılığınızı arttırdığınızda, PvP ve PvE savaşları esnasında yapmış olduğunuz hareketlerin, dayanıklılığınız tarafından kısıtlanmamasını da sağlamış oluyorsunuz. Bu da, daha fazla sıyrılma, tekme, bloklama ve zıplama anlamına geliyor, aynı zamanda. Dayanıklılık seviyenizi, Black Desert Online içerisinde en fazla 55. seviyeye kadar yükseltebiliyorsunuz. 30. seviyede, zaten +500 dayanıklılık elde etmiş olacağınız için, daha fazlası için pek de uğraşmanıza gerek yok açıkçası. 30. seviyeye gelmek için, siz oyunun başında beklemiyorken rahat rahat tecrübe kazansın diye, karakterinizi belli bir rota üzerinde sürekli gidip gelmesini sağlayabilirsiniz.

En yüksek can ve büyü miktarınız da, yiyecek ve içecekler ile arttırılabilir. Her seviye, 10 ekstra can ve büyü puanı kazandırıyor. Ayrıca, yine 55. seviyeye kadar yükseltilebiliyor. Sadece 30 dakikada bir yiyecek veya içecek tüketilebiliyor ve Black Desert Online‘ın başında beklemiyorken bunu gerçekleştirmenin şu anlık en iyi yolu da makrolar. Yiyecek ve içeceklerin nadirlik seviyeleri, kazanacağınız tecrübe puanını etkiliyor. Nadirlik seviyeleri de, en düşükten yükseğe doğru sırayla beyaz, yeşil, mavi, sarı ve turuncu olarak karşımıza çıkıyor. 30 seviyeye ulaştığınızda 290 can ve 200 büyü puanı sizleri bekliyor olacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın