Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Black Desert Online: Acoin ve İnci nasıl satın alınır?

Black Desert Online: Acoin ve İnci nasıl satın alınır?

Oyun içerisinde İnci ile birçok farklı şey satın alabiliyorsunuz.

Black Desert Online da birçok video oyunu gibi içerisinde mikro ödemeler bulunduruyor. Bu mikro ödemelerin oyun içindeki biriminin adı İnci ve oyun içinde İnci sahibi olabilmeniz için önce Acoin satın almanız gerekiyor. Satın aldığınız bu Acoin, oyun içerisinde İnci birimine dönüştürülebiliyor. Evet, böyle söyleyince belki bazı oyuncular bu durumun biraz karışık olduğunu düşünebilir. Belki de bu durum size karışık gelmiyordur ama nasıl Acoin satın alacağınızı bilmiyorsunuzdur. Belki de satın aldığınız Acoin biriminin oyun içinde nasıl İnci’ye dönüştürülebileceğini bilmiyorsunuzdur. Sorununuz her ne olursa olsun, merak etmeyin. Çünkü Leadergamer burada ve bu yazımız ile sizlere Acoin biriminin nasıl satın alındığını ve ardından da bu birimin nasıl İnci’ye dönüştürüldüğünü anlatacağız.

Black Desert Online

Öncelikle Acoin Satın Alalım

Oyun içerisinde İnci birimine sahip olabilmek için öncelikle Acoin satın almanız gerekiyor. Bu yüzden öncelikle sizlere nasıl Acoin alındığını anlatacağız. Bu birimi satın almak için öncelikle oyunun internet sitesine girip, hesabınıza erişmeniz gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden, “Sayfam” seçeneğine tıklayıp, kendi profilinizi açmalısınız. Kendi profilinizi açtıktan sonra cüzdanınız karşınıza çıkacak. Cüzdan kısmından hesabınız hakkında birçok detayı görebiliyorsunuz. Bu detaylardan bir tanesi de ne kadar Acoin birimine sahip olduğunuz. Şu an bizde Acoin, 0 olarak gözüküyor ve oradaki sayıyı yükseltmemiz gerekiyor.

Cüzdanım sayfasındaki, “İnci Yükle” tuşunu kullanarak Acoin satın almaya başlayabiliriz. Eğer o sayfayı bulamadıysanız, buraya da tıklayabilirsiniz. Bu sayfada ne kadar Acoin biriminin, kaç paraya satıldığını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Tek seferde satın alabileceğiniz en ucuz Acoin, 5 TL değerinde. 5 TL harcayarak 5 Acoin sahibi olabiliyorsunuz. En pahalısı ise 500 TL değerinde. Bu kadar para ödeyerek de tam 5000 adet Acoin sahibi olabiliyorsunuz. Bizler ise size bu durumu anlatabilmek için 20 TL değerinde Acoin alacağız. Çünkü fakiriz. Ayrıca 200 Acoin de kötü sayılmaz.

Black Desert Online

Gpay mi? Yoksa GameSatis mı?

Acoin satın alabilmek için öncelikle satın almak istediğiniz tutarın üzerine tıklamanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra seçtiğiniz Acoin biriminin etrafında mavi bir pencere belirecek ve bu pencereyi gördükten sonra, “İnci Yükle” butonuna basmanız gerekiyor. İnci yükleme kısmında da aynı oyun paketi satın alırken karşımıza çıktığı gibi 2 farklı ödeme tipi bulunuyor: Gpay ve Gamesatis. Eğer Gpay ile Acoin satın almak isterseniz, öncelikle telefon numaranızı girmeniz, sonrasında ise ödeme seçeneğinizi seçmeniz gerekiyor. Gpay bu noktada birçok farklı ödeme yöntemi sunuyor. Mobil ödemeden, banka kartına kadar farklı farklı ödeme seçeneği var. Gerekli bilgileri Gpay tarafına verdikten kısa bir süre sonra Acoin direkt olarak hesabınıza aktarılmış oluyor.

Eğer GameSatis sitesini kullanarak Acoin satın almak isterseniz, bunu Black Desert Online sitesi üzerinden yapamıyorsunuz. GameSatis’ın resmi sitesine gidip, oradan Acoin alıp, elinize geçen kodu Black Desert Online sitesinde kullanmanız gerekiyor. GameSatis üzerinden Acoin satın alırken, ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Gpay de sizden 20 TL istiyor, Gamesatis da 20 TL istiyor. GameSatis üzerinde havale, banka kartı, kredi kartı, ön ödemeli kart ve mobil ödeme seçeneklerini kullanıyorsunuz. Kendinizi ekstrem bir duruma sokmak istiyorsanız, GittiGidiyor üzerinden de GameSatis alışverişi yapabiliyorsunuz veya Faturamatik sayesinde size en yakın Faturamatik’e gidip, hesabınıza para atabiliyorsunuz.

Tercihimizi Yaptık

Bizler bu yazımız için Gpay sistemini kullanarak 200 Acoin almak istedik. Banka kartı bilgilerimizi kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirdik ve işlemin bitmesinden birkaç dakika sonra aldığımız Acoin birimi, Black Desert Online hesabımıza gönderildi. Peki, şimdi ne yapacağız? Acoin aldık ama İnci görünmüyor hesabımızda. Çünkü iş, Acoin satın almak ile bitmiyor. Satın aldığımız Acoin birimini, oyun içinde İnci birimine dönüştürmemiz gerekiyor. Nasıl yapacağınızı da hemen anlatalım efendim.

Eğer başarılı bir şekilde Acoin satın aldıysanız, oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra da İnci Dükkanı sekmesini açmalısınız. F3 tuşu ile hızlı olarak açabileceğiniz bu sekmede İnci Kutusu satın almanız gerekiyor. Acoin’inizin yettiği kadar İnci Kutusu satın alırsanız, amacınıza da ulaşmış oluyorsunuz. Zaten Acoin ile sadece İnci satın alabiliyorsunuz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın