Black Desert Online açık betası için ön indirme süreci başladı

Black Desert Online açık betası için ön indirme süreci başladı

Haydi PC başına.

24 Kasım 2017 tarihi itibariyle Black Desert Online açık betası için ön indirme süreci başladı. Eğer daha önceden oyunun kapalı betasına katıldıysanız ve ardından oyunu silmediyseniz, sadece birkaç GB indirerek açık beta sürecine hazır olabiliyorsunuz. Eğer ilk defa oyunu indirecekseniz de 20 GB boyutundan biraz daha fazlasını indirmeniz gerekiyor. Tabii bu ön indirmeye sadece oyuna sahip olan oyuncular katılıyor. Efsanevi Paket, Özel Paket, Sınırlı Paket veya Başlangıç Paketi satın aldıysanız direkt olarak hesabınıza giriş yapıp, ön indirme sürecini başlatabiliyorsunuz. Misafir Kart kullanan oyunculardansanız da aynısı geçerli. Sizler de ön indirmeye başlayabilirsiniz.

Black Desert Online

Black Desert Online için Efsanevi Paket satın aldıysanız, sizler için açık beta süreci 29 Kasım 2017 tarihinde başlayacak. Efsanevi Paket yerine Özel Paket satın aldıysanız da, 3 Aralık 2017 tarihinde oyuna katılabileceksiniz. Sınırlı Paket sahipleri ise açık beta başlamadan tam bir gün önce, yani 5 Aralık 2017 tarihinde oyuna erişim sağlayabilecekler. Son olarak, Misafir Kartı kullandıysanız veya Başlangıç Paketi satın aldıysanız, 6 Aralık 2017 tarihinde, yani açık beta sürecinin resmi açılış tarihinde Black Desert Online deneyimini tatmaya başlayacaksınız.

Ayrıca oyunun dağıtımcı ekibinden de herkese bir uyarı var: Lütfen, istemci indirme sayfasında yer alan Black Desert oynamak için gerekli minimum/tavsiye edilen PC özelliklerini kontrol edin. Ayrıca, istemciyi indirmek ve oyunu kurmak isteyen kullanıcıların en az 30 GB kullanılabilir disk alanına sahip olmasını tavsiye ederiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın