Black Desert Online, 2 kişiye NVIDIA GeForce GTX 1060 veriyor

Black Desert Online, 2 kişiye NVIDIA GeForce GTX 1060 veriyor

Bu ekran kartını kazanan şanslı kişi olabilmek için birkaç Vefa harcamanız yeterli.

Black Desert Online içerisinde birkaç para birimi bulunuyor. Bu para birimlerinden bir tanesi de Vefa. Bu birimi, oyuna giriş yaptığınızda kazanıyorsunuz. Genelde oyuna giriş yaptığınız zaman 100 Vefa veriliyor. Şu an İnci Dükkanı üzerinde kazandığınız Vefa birimini harcayabileceğiniz çok fazla bir şey yok. Sadece Muaz’ın Çığlığı dikkat çekiyor. Fakat yarından itibaren bu birimi harcamak isteyeceksiniz. Çünkü oyunun dağıtımcı ekibinden gelen açıklamaya göre, 7 Aralık 2017 ile 27 Aralık 2017 tarihleri arasında oyunda bir etkinlik olacak. Bu etkinlik dahilinde İnci Dükkanı kısmına her gün farklı bir öge eklenecek ve bu ögeler Vefa ile alınacak. Eğer her gün düzenli olarak bu ögeleri alırsanız, sonucunda NVIDIA GeForce GTX 1060 bile kazanabilirsiniz.

Black Desert Online

Öncelikle, bu etkinlik dahilinde oyuna giriş yapan her oyuncu, her gün 100 Vefa kazanacak. İnci Dükkanı üzerinde satılacak belli eşyalar ise sadece 1 Vefa ile alınacak. Yani eğer Vefa biriktirmek isterseniz, çok da zorlanmayacaksınız. Eğer 21 gün boyunca her gün oyuna girip, Vefa ile o gün satılan ögeyi alırsanız, hem o satın aldığınız ögeler sizin işinize yarayacak, hem de bir çekilişe katılacaksınız. Otomatik olarak katılacağınız bu çekilişte ise Black Desert Online temalı fare altlığı, oyun içi İnci birimi ve NVIDIA GeForce GTX 1060 kazanabileceksiniz.

Öncelikle, ilk haftanın çekiliş kazanan duyurusu 6 Şubat 2018 tarihinde yapılacak. İlk haftanın etkinliğinde oyuncular 1 adet NVIDIA GeForce GTX 1060, 10 fare altlığı veya 30 adet 180 İnci kazanabilecek. Tabii herkes 1 adet ödül alabilecek. İkinci haftanın kazananları ise 13 Şubat 2018 tarihinde yapılacak. İkinci haftanın ödülleri ise yine ilk hafta ile aynı olacak. Fakat üçüncü haftanın ödülleri farklı, merak etmeyin.

Öncelikle söyleyelim, üçüncü haftanın kazanan isimleri 20 Şubat 2018 tarihinde açıklanacak. Bu haftanın ödülleri ise Samsung marka bir monitör, fare altlığı ve İnci olacak. Eğer bu kadar detay sizlere yetmediyse, hemen aşağıdaki görselden bu yeni Black Desert Online etkinliğinin detaylarına göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın