Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 31.12.2017

2K Games ekibi şu an, henüz duyurulmamış bir video oyunu projesi üzerinde çalışıyor. Bu projenin detaylarını bilmiyoruz fakat ortaya çıkan yeni raporlara göre eski BioShock Infinite geliştiricisi, bu proje için 2K Games ekibine geri döndü. Neredeyse 5 sene önce bahsettiğimiz oyunda çalışmış olan Shawn Elliott, oyunda bölüm tasarımcısı rolünde idi. Bu isim, BioShock Infinite projesi ardından Arkane Studios ekibine katılıp, 2017 senesinde piyasaya sürülmüş olan Prey oyununda görev almıştı. Prey ile işi biten Shawn Elliott, şimdi yuvasına tekrar dönmüş gibi görünüyor. Ortalıkta dolaşan yeni bir BioShock oyunu söylentileri de, bu ismin geri dönmesi ile birlikte tekrar canlandı.

Eski BioShock Infinite geliştiricisi, duyurulmamış bir proje için geri döndü

Novato, California bölgesindeki bir 2K Games stüdyosunda savaş/dövüş tasarımcısı olarak işe başlayan Shawn Elliott, Mafia III geliştiricileri olan Hangar 13’e katılmış gibi görünüyor olabilir. Çünkü Novato, California bölgesinde Hangar 13 bulunuyor ama yapılan açıklamalara göre Novato, California bölgesinde başka bir stüdyo daha var ve bu stüdyo henüz 2K Games tarafından açıklanmadı. Yani hem stüdyo, hem de stüdyonun geliştirdiği oyun şu an gizli görünüyor.

Yine de bu yeni stüdyodan gelecek olan oyunun, önümüzdeki birkaç sene içerisinde çıkmasını beklemeyin çünkü bu stüdyo daha yeni kuruldu, kadrolar bile tam değil. Bu yüzden stüdyonun tamamlanması, oyunun geliştirilme sürecinin başlaması ve bitmesi arasında bolca süre olacaktır. Belki yeni Xbox ve PlayStation 5 için bile çıkabilir bu oyun. Açıkçası böyle olursa hiç şaşırmayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.