Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 17.01.2017

Eski Dead Space ve Bioshock geliştiricileri ile oluşturulmuş olan The Deep End Games isimli geliştirici ekip, bugün PlayStation Blog üzerinden PlayStation 4 oyunlarını duyurdu. Ekibin kreatif yönetmeni olan Bill Gardner tarafından paylaşılan yazıya göre, bu oyunun adı Perception ve PlayStation 4’e özel olacak. Birinci şahıs bakış açısından oynayabileceğimiz bu oyun, bizi Cassie’nin hikayesine götürecek. Fakat bu hikaye, öyle bildiğiniz hikayelerden değil. Çünkü Cassie görme özürlü ve hareket edebilmek için duyma becerisini kullanıyor. Bu karakterin oyundaki amacı ise, rüyalarına sürekli olarak giren kabusun sırrını çözmek. Oldukça heyecanlı, değil mi?

Dead Space ve Bioshock

Cassie, bu sırrı çözebilmek için aylarca araştırma yapıyor ve rüyasındaki evin aynısını Gloucester, MA bölgesinde buluyor. Karakterimiz oraya gittiğinde ise yapıtın kötü karakteri, düşmanımız olan Echo Bluff ile karşılaşıyor. Özünde bir korku oyunu olan ve Dead Space ve Bioshock geliştiricileri tarafından oluşturulan bu oyun, oldukça ilginç bir konsepte sahip. Fakat benzersiz olduğunu söyleyemeyiz. Buna rağmen denemeye değer bir yapıt olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyun için yayımlanacak olan bir videoyu da merakla bekliyor olacağız.

32358716385_28749745fb_z

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.