Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Serhan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 05.06.2021

Games Workshop ve partnerleri, Warhammer Skulls etkinliğinde bazı Warhammer oyunlarının 5 ve 6 Haziran 2021 tarihlerinde bedava olacağını duyurdu. 3 Haziran 2021 tarihinde, Türkiye saatleriyle 20.00’de, Warhammer resmi Twitch kanalından yapılan etkinliğin önceki ismi Skulls for the Skull Throne idi. Yapılan duyuruya göre, bazı oyunlar bu hafta sonu bedavaya yüklenebilecek ve oyuncular istedikleri kadar oynayabilecek. Bazıları ise sadece bu hafta sonu boyunca bedava oynamaya uygun olacak.

Bazı Warhammer oyunları bu hafta sonu boyunca bedava indirilebilecek

Steam platformundan Warhammer Underworlds Online, GOG platformundan ise Warhammer Shadow of the Horned Rat oyunlarını ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kampanyanın diğer tarafındaki oyunların aksine bu iki oyunu indirdikten sonra dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz. Kampanyanın diğer tarafında ise Warhammer 40,000 Inquisitor – Martyr, Warhammer 40,000 Mechanicus ve Warhammer Chaosbane oyunları sadece hafta sonu boyunca oynamaya bedava. Xbox One konsoluna sahip Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate üyeleri bu kampanyadan faydalanabilecek. Mobil oyuncular içinse Warhammer 40,000: Lost Crusade iOS ve Android platformlarında ücretsiz ama maalesef sadece Amerika Birleşik Devletleri bölgesindeki oyuncular için uygun.

Ücretsiz oyunların dışında çeşitli indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Oyunların çeşitli sürümleri, çeşitli Xbox konsolları için Microsoft Store platformunda %80’e varan indirimlerle satın alınabilir. Bu indirime tam sürüm oyunların yanında bazı eklenti paketleri de dahil. PC oyuncuları içinse Steam üzerinden %85’e, GOG üzerinden %80’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.