Battlefleet Gothic Armada 2 da ertelendi

Battlefleet Gothic Armada 2 da ertelendi

Battlefield 5'tan sonra şimdi de Battlefleet Gothic Armada 2.

Bugünlerde erteleme haberlerine gerçekten doymaya başladık. Daha bugün, sizlerle Battlefield 5 erteleme haberinden bahsetmiştik. Eğer kaçırdıysanız bahsini ettiğimiz haberimizi, buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfadan okuyabilirsiniz. Şimdi ise, Focus Home Interactive ekibi tarafından yapılan bir açıklama ile birlikte Battlefleet Gothic Armada 2 ertelendi ne yazık ki. Normalde, Eylül 2018 ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun çıkış tarihi çok fazla ileri alındı.

Battlefleet Gothic Armada 2 çıkış tarihi Ocak 2019 olarak değişti

Focus Interactive Home ekibi tarafından yapılan açıklama ile birlikte oyunun PC çıkış tarihi Eylül 2018’den Ocak 2019 ayına kadar ertelendi. Ekibin söylediklerine göre bu erteleme süreci içerisinde oyunu daha fazla elden geçirme fırsatı elde edecekler. Bu da, oyunun bizlere daha iyi sunulmasını sağlayacak. Tabii, bu bekleyişimiz ödülsüz bırakılmayacak. Tindalos, Battlefleet Gothic Armada 2 ana hikayesinin eşli oyun olarak da oynanabilmesi özelliğini getirecek. Zaten 3 hikaye modu, 12 taraf ve güzel bir oynanış bulunuyorken, bu özellik ilaç gibi gelecektir.

Sizlerle üzücü haberlerini paylaşmakta olduğumuz Battlefleet Gothic Armada 2 için, Focus Home Interactive tarafından bir de güzel bir yayımlandı. Focus Home Interactive tarafından Battlefleet Gothic Armada 2 için yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izlemeye başlayabilirsiniz. Fragmanda, bizlere tarafların tanıtımı yapılıyor. Eğer oyunu mera ediyorsanız, paylaşmış olduğumuz Battlefleet Gothic Armada 2 fragmanı sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. Biz, en iyisi sizleri Battlefleet Gothic Armada 2 fragmanı ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.