Şimdi de Battlefield 5 çıkış tarihi ertelendi

Şimdi de Battlefield 5 çıkış tarihi ertelendi

Battlefield 5 ertelenme sebebinin bu olduğunu yedik mi peki?

Günümüzün en çok beklenen oyunlarından biri olarak gösterebileceğimiz Battlefield 5 bekleyenlerine kötü haberlerimiz var. Bildiğiniz üzere, haberimize konuk olan Battlefield 5 normalde 19 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecekti. Fakat Battlefield 5 arkasında imzaları bulunan Electronic Arts ve DICE ekibi, bu çıkış tarihinin ertelenmesi ile ilgili bir duyuru yaptı. Battlefield 5 çıkış tarihi, neredeyse 1 ay gibi bir süre için ertelendi. Bunca zamandır oyunu zaten hazırlamak için bir hayli vakti olmuş olan ekipler, konu hakkında birtakım açıklamalarda da bulundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 çıkış tarihi 20 Kasım 2018’e ertelendi

Electronic Arts ve DICE ekibi, Battlefield 5’ın 19 Ekim 2018 olan çıkış tarihini 1 ay gibi bir süre erteledi demiştik. Yeni paylaşılan Battlefield 5 çıkış tarihi 20 Kasım 2018 ne yazık ki. Bu konu hakkında yapılan açıklamalar da, Battlefield 5’ın tamamlanması için gerekli olduğu yönünde oldu. Oyunun son düzenlemeleri ve ana oynanış unsurlarına son kez el atmak isteyen ekipler, açıklamalara göre Battlefield 5 oyuncularına olabildiğince iyi bir oyun tecrübesi sunmayı hedefliyor. Her ne kadar açıklamalar bu şekilde yapılmış olsa da, asıl durum bayağı farklı olabilir.

Eğer çok beklenen bir şeyin ertelendiğini dile getirecekseniz, Battlefield 5 için yapıldığı gibi bir şekilde dile getirirsiniz. Fakat arkadaki sebepler çok farklı olabilir. Açıkçasını sorarsanız, Battlefield 5 çıkış tarihi ertelememe sebebinin daha farklı olduğunu düşünüyoruz. Call of Duty Black Ops 4 12 Ekim 2018 tarihinde, Red Dead Redemption 2 ise 26 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Zaten bir sürü masrafa girecek olan oyuncular için hem ekonomik olarak, hem de diğer açılardan sıkıntı çıkarmamak ve daha fazla satabilmek için böyle bir adım atıldığını düşünüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.