Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 04.09.2021

Android telefonların uygulama ve oyun indirme platformu Play Store üzerinde Battlefield Mobile gözüktü. Oyunun açıklamasına göre Battlefield mobil, büyük ölçekli savaşlar, parçalanan ve patlayan ortamlar, çeşitli oyun modları sunacak. Ek olarak benzersiz karakterlere sahip özelleştirme imkanlı sınıflar içerecek. PC ve konsollarda oynadığımız Battlefield kaos ortamını mobil cihazlarda görmek çok güzel olacak.

“Battlefield’ı daha fazla platforma taşımak her zaman vizyonumuz olmuştur.”

DICE ilk olarak Nisan ayında mobil bir Battlefield oyununun geliştirilmekte olduğunu doğrulamıştı. Ancak o sırada belli kişiler oyunun 2022’de çıkacağını belirten bir cümle kurmuştu. DICE genel müdürü Oskar Gabrielson, “Battlefield’ı daha fazla platforma taşımak her zaman vizyonumuz olmuştur. 2022 yılında sizlere bu şansı sunacağız. PC ve konsollarda oynadığınız Battlefield ruhunu mobile taşıyacağız.”

“Siz ve ekibiniz, hem yeni hem de deneyimli oyuncuların aşina olduğu haritalara ve modlara savaşacaksınız. Otantik silahlar ve gelişebilir araçlar sizinle olacak. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. “Kişisel oyun stilinizi bulun ve askerinizi yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için özelleştirin. Silahlar, gadget’lar, görünümler ve daha fazlası kişiselleştirilebilir.”

“Tüm oyun modlarında, Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gözlükleri yaşayacaksınız. İster ATV’nizde yıkılan bir kuleden kaçın, ister roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlayın, ister tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazı altında düşmanlarınızı gömün, her oyun harika olacak.”

Beta süreci olma olasılığı yüksek.

Oyuncular Assault, Support, Medic ve Recon sınıfları arasında seçim yapacaklar. Ardından “multiplayer, objective ve daha fazlası” dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında kendi özel ekipmanlarını oluşturacaklar.

Son yorumlara ve Oskar Gabrielson söylediklerinden yola çıkarsak oyunun beta süreci olması büyük bir olasılık. Beta sürecinden sonra öncelik olarak belli ülkelerde denenme olasılığı var. Ardından tam anlamıyla çıkışını yapacaktır. Oyun ücretsiz mi yoksa ücretli mi olacak bilmiyoruz. Ancak Call of Duty mobil oyununun bedava olmasına rağmen getirdiği başarıyı düşününce BF’nin paralı olma olasılığı düşük diyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.