Battlefield: Bad Company şimdi EA Access kütüphanesine eklendi

Battlefield: Bad Company şimdi EA Access kütüphanesine eklendi

Bir de arkasından Battlefield: Bad Company 3 duyurusu yapılsa, tadından yenmez.

Geride bıraktığımız hafta içerisinde ortaya bolca Battlefield: Bad Company 3 söylentisi çıkmıştı. Bu söylentiler sadece birkaç gün sonra Eurogamer tarafından yalanlanmıştı. Bugün ise bu seri hakkında yeni bir haber geldi. Fakat bu haber Battlefield: Bad Company 3 hakkında değildi, direkt olarak orijinal Battlefield: Bad Company oyunu hakkındaydı. Orijinal olarak sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirmiş olan bu oyun, geriye dönük uyumluluk ile sanıyoruz ki Xbox One konsoluna da gelmişti. Bugün gelen yeni duyurulara göre ise Battlefield: Bad Company şimdi EA Access kütüphanesine eklendi.

Battlefield: Bad Company şimdi EA Access kütüphanesine eklendi

Bu da demek oluyor ki, eğer sizler Xbox One konsolunuzda EA Access üyeliğine sahipseniz, serinin bu orijinal oyununu, sisteme üye olduğunuz taktirde, istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Zaten oyunun sunucuları günümüzde de aktif. Oyunun şimdi bu şekilde tekrar oyunculara sunulacak olması, kısa bir süreliğine de olsa sunucuları dolduracaktır. Bu yüzden Xbox One veya Xbox One X sahibiyseniz, bir de üzerine EA Access abonesi iseniz, bu oyunu mutlaka denemeniz gerekiyor.

Battlefield: Bad Company 3 hakkında ise en son, “Son birkaç günde bir anda Battlefield oyunlarının haberlerine doyar olduk. Öncelikle bir YouTube içerik üreticisi, 2018 senesinde Battlefield: Bad Company 3 oyununun piyasaya çıkacağını sızdırmıştı ki bu YouTube içerik üreticisi, EA ve DICE ile oldukça yakından tanıdık idi. Ardından başka bir YouTube içerik üreticisi, 2018 senesinde İkinci Dünya Savaşı temalı bir oyunun çıkacağını, 2020 senesinde de Battlefield: Bad Company 3 oyununun çıkacağını sızdırmıştı. Şimdi ise içerik ortaklarımızdan bir tanesi olan Eurogamer, hayallerimizi yıkarak Battlefield: Bad Company 3 söylentilerinin gerçek olmadığını söyledi.” demiştik.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın