Battlefield 5, her savaşın benzersiz olduğu bir oyun olacak

Battlefield 5, her savaşın benzersiz olduğu bir oyun olacak

Electronic Arts, yeni Battlefield oyunlarına dair açıklamalarda bulundu.

Electronic Arts, mali yıl ve dördüncü çeyrekteki kazançlarını duyurdu yatırımcı toplantısında yeni oyunlarına dair açıklamalarda da bulundu. 31 Mart 2018 tarihinde sonlanan mali yılın EA için oldukça iyi değerlendirilmesi, önümüzdeki oyunların kaderlerini de etkileyecektir. EA, bu oyunlardan birisi olan Battlefield 5’in 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacağını tekrar doğrulayarak yeni bilgiler sundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 Battle Royale

2018 yılı içerisinde çıkış yapacak olan Battlefield 5, yeni özellikler getirecek daha önce görülmemiş bir oyun modu içeriyor. Bu oyun modunun yanı sıra, tek oyunculu senaryonun da oyunda bulunacağı EA tarafından yapılan açıklamalar sonucunda doğrulandı. Oyun, bunların dışında serinin tüm oyunlarında olduğu gibi çıkışından itibaren pek çok harita bulunduran çok oyunculu modu da sunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA CEO’su Andrew Wilson, serinin yeni oyunu ile ilgili “benzersiz” kelimesini kullanarak beklentilerimizi başka bir boyuta taşıdı diyebiliriz. CEO, “Yeni Battlefield oyunumuz ile birlikte, DICE ekibinin çalışmaları sayesinde şiddetli çatışmaları çok daha gerçekçi olarak oyunculara taşıyacağız.” şekildeki açıklamasına “Her savaş benzersiz ve her mod zorlayıcı olacak.” ifadesini ekledi.

Battlefield 5 ile Battle Royale modu sunulabilir.

CEO tarafından yapılan açıklamalardaki benzersiz ifadesi, seri ile ilgili pek çok kaynağı yeni bir oyun modunu düşünmeye itti. Yeni Battlefield oyununda Battle Royale modunun bulunabileceğini sizlere daha önceden bir haber ile aktarmıştık. Seride daha önce hiç görmediğimiz bir mod olan Battle Royale’in DICE tarafından şu anda test edilmekte olduğunu da hatırlatalım.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.