Battlefield 5 olarak anılan oyun, Battlefield Bad Company 3 olabilir

Battlefield 5 olarak anılan oyun, Battlefield Bad Company 3 olabilir

Battlefield: Bad Company serisinin yeni oyunu herkesi mutlu etmez mi?

Yaklaşık iki yılın ardından yeni bir oyun ile karşımıza çıkacak olan seri, oyuncuların kalbinde yer edinecek bir yola ilerleyebilir. Ortaya atılan bir bilgiye göre, uzun süredir Battlefield 5 olarak andığımız oyun aslında Battlefield Bad Company 3. Yeni bir Bad Company oyununun geleceği iddiası Eurogamer tarafından yalanlanmış olsa da, ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 Battlefield Bad Company 3

Bu bilgi, DICE Los Angeles ofisinden bir çalışan olan Abbas Al-Rubaie tarafından ortaya atıldı. Twitter platformundan yaptığı paylaşımda “Battlefield 2018 aslında BC3″ ifadesini kullanan Al-Rubaie, daha sonra bu paylaşımı sildi. Paylaşımı silmesinin ardından hesabını da gizli hale getirmesi, bizi bu paylaşımın doğru olduğu ve aslında ortaya çıkmaması gereken bir bilgi içerdiği yorumuna götürüyor. DICE çalışanının paylaşımı size güvenilir gözükmüyorsa, Twitter hesabının oyunun resmi hesabı tarafından bile takip edildiğini söyleyelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yaptığı paylaşımda oyunun Rusya hesabı tarafından yapılan ve Bad Company 2’nin aldığı inceleme puanlarının yer aldığı bir paylaşıma da yer veren çalışan, aslında oldukça önemli bir bilgiyi topluluğa sunmuş oldu. E3 2018 sırasında tanıtılmasını beklediğimiz serinin yeni oyunu hakkında sahip olduğumuz birkaç bilgi, bu şekilde oldukça kesin bir yöne ilerledi diyebiliriz. Dilerseniz yazımızın sonundan paylaşımın tamamını okuyabilirsiniz.

Battlefield 5, yani Battlefield Bad Company 3 oyunculara neler sunacak?

Daha önceden ortaya çıkan bilgilere göre, günümüz veya gelecek yerine geçmişi oynamaya devam edeceğiz. Bizi büyük bir ihtimalle İkinci Dünya Savaşı’na götürecek olan oyun, seriye yepyeni bir bakışı da getirebilir. Battle royale moduna dair çalışmaların sürdüğünü belirten geliştirici EA DICE, bu modun ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülecek oyunda denenebileceğini belirtmişti.

Battlefield 5 Battlefield Bad Company 3


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.