4K Battlefield 5 açık beta ekran görüntüleri paylaşıldı

4K Battlefield 5 açık beta ekran görüntüleri paylaşıldı

Battlefield 5 gerçekten muhteşem görünüyor.

Bildiğiniz üzere, bir süre önce Battlefield 5 açık beta aşaması ile ilgili birtakım haberler paylaşmıştık sizlerle. Paylaştığımız haberde, Battlefield 5 açık beta aşamasının ne gibi bir planı olduğunu anlatmıştık. Ayrıca, Battlefield 5 açık beta aşamasına nasıl katılıp oyunu deneyebileceğinizden de söz etmiştik. Bugün, saat 11 itibari ile Battlefield 5 açık beta aşaması herkese açıldı fakat konumuz tam olarak bu değil. Ayrıca, Battlefield 5 açık betasından alınan bir sürü 4K kalitedeki ekran görüntüleri de bizlerle paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 açık beta aşamasından 4K ekran görüntüleri paylaşıldı

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz galerimiz, gerçekten çok fazla görsele sahip. Tam olarak 15 adet görsel bulunan galerimizdeki görseller, bizlere Battlefield 5 açık beta aşamasının 4K olarak nasıl göründüğünü gösteriyor. DX11 ile DX12 destekleyen Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirilmiş olan yapımın görsellerini çeken canavar ve göstermiş olduğu performans ile ilgili de birtakım bilgiler vereceğiz sizlere.

Paylaşılan bilgilere göre Battlefield 5 açık beta aşamasından çekilen 4K görselleri kaydeden PC, gerçekten bir canavardı. AMD Radeon RX Vega 64 bulunduran canavarın 4K çözünürlük kalitesinde sunmuş olduğu performans da, MSI Afterburner ile birlikte görsellerin içerisinde bulunuyor. Oyunun grafik seçeneklerinin Ultra olarak ayarlanmış olduğunu belirtmekte de fayda var. Performans olarak ise, 33 FPS ile 50 FPS arasında değişen bir performans sergilemiş. RTX özelliği kapalıyken bile bu tarz FPS’ler görülüyorsa, yeni nesil ekran kartlarına gerçekten ihtiyacımız olarak gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.