Battlefield 2018 için duyuru videosu hazırlanıyor

Battlefield 2018 için duyuru videosu hazırlanıyor

Bakalım, 2. Dünya Savaşı geri gelecek mi?

Bilindiği üzere bu sene çıkacak olan yeni Battlefield oyunu hakkında şimdiye kadar neredeyse hiçbir resmi bilgi verilmedi. Oyunun, Ekim 2018 olan çıkış tarihi ve E3 2018 sırasında oynanabilir halde olacağı biliniyor ama gerisi koskoca bir boşluk. Özellikle oyunun hangi temayı kullanacağı ve hangi zaman diliminde geçeceği, video oyunlarıyla ilgilenenler için merak konusu olmuş durumda. Oyunla ilgili sis perdesinin kalkacağı haberiyse, yetkili bir isimden geldi. Yakın zamanda Battlefield 2018 için bir duyuru videosu göreceğiz.

Battlefield 2018 için yakında duyuru videosu geliyor

Haberimiz, 2018 senesinin sonlarında piyasaya sürüleceği bilinen oyunun geliştiricisinden geliyor. DICE ekibinin video ve medya direktörü Randy Evans tarafından yapılan bir Twitter paylaşımıyla, yeni oyun için bir duyuru videosunun, yakın zamanda geleceğini öğreniyoruz. Videoyu hazırlayan ekibin başındaki isim başka bir bilgi vermiyor. Hatta oyunun adını bile Battlefield 2018 olarak yazıyor ve asıl sürprizi, hazırlanmakta olan duyuru videosuna bırakıyor. Muhtemelen yakın zamanda gelecek video vasıtasıyla, akıldaki soruların bir kısmı yanıt bulacaktır. Randy Evans ve ekibinin, daha önceki oyunlar için etkileyici işler çıkardığını biliyoruz.

Markanın bir önceki oyunu olan Battlefield 1 tanıtım videosunun, video oyunlarıyla ilgilenenler tarafından nasıl bir etkiyle karşılandığı hatırlanacaktır. 1. Dünya Savaşı dönemine giden oyun, duyuru videosunun ardından merakla beklenmişti ve büyük beğeniyle karşılanmıştı. Yeni duyuru videosunun da benzer bir etki bırakmak üzere, özenle hazırlanmakta olduğunu tahmin ediyoruz.

Geliştirilmekte olan ve Battlefield 2018 ismiyle gündeme gelen oyunla ilgili çeşitli söylentiler dolaştığını hatırlayacaksınız. İlk önce yeni oyunun Battlefield: Bad Company 3 olacağı söylentisi çıkmıştı. Sonrasındaysa, 2018 senesinde 2. Dünya Savaşı temasına dönüleceği ifade edilmişti. Gelen tanıtım videosuyla hem oyunun dönemi hem de yeni mekanikleri, sinematik bir ziyafetle muhakkak açıklanacaktır.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın