Anthem ve yeni Battlefield, EA Play 2018 sırasında oynanabilecek

Anthem ve yeni Battlefield, EA Play 2018 sırasında oynanabilecek

Acaba yeni Battlefield oyunu neye benzeyecek?

Ekim 2018 içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan yeni Battlefield oyunu ve 2019 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan Anthem, çok daha erken bir tarihte oyuncular tarafından oynanabilecek. EA tarafından gelen açıklamalara göre bahsettiğimiz iki oyun da EA Play 2018 etkinliğinde oynanabilir olacak. Tabii oyunları oynayabilmeniz için, etkinliğe fiziksel olarak katılmanız gerekecek. EA, etkinlik sırasında tüm dünya tarafından oynanabilecek bir demo yayımlamayacak. Sadece etkinlik alanındaki insanlar bu iki oyunu deneyebilecek. EA Play 2018 ise E3 2018 etkinliğinden hemen önce gerçekleşecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anthem ve yeni Battlefield, EA Play 2018 sırasında oynanabilecek

Bahsettiğimiz etkinlik, Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisindeki Hollywood Palladium mekanında gerçekleşecek. Etkinliğin gerçekleşme tarihi ise 9 Haziran 2018 ile 11 Haziran 2018 olacak. Zaten 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 tarihleri arasında da E3 2018 düzenlenecek. Tabii ki etkinlik alanında daha fazla EA oyunu oynanabilir olacak ama Anthem ve yeni Battlefield oyunu muhtemelen en çok ilgi çeken yapıtlar olacaktır.

Anthem hakkında daha önce de, “Reddit üzerinde oyuncular ile geliştiriciler arasında geçen muhabbete göre, oyuncular, Anthem içerisinde bir unvan sisteminin olmasını istiyor. Hani şu çevrim içi oyunlarda olan, karakterimizin adının tam üstünde yer alan unvanlardan bahsediyoruz. Bu tip bir unvan sistemini oyunda isteyen oyuncular, geliştirici ekipten de olumlu bir yanıt aldı. Bu unvan önerisini gerekli ekibe yönelttiğini belirten Reddit temsilcisi, oyunda halihazırda bulunan bir sisteme bu unvan sisteminin eklenebileceğini belirtti. Aslında bu tip küçük bir özelliği biz de severiz. Böylece oyunda elde ettiğimiz başarılar, herkes tarafından güzel bir şekilde görünebilir.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.