Bandai Namco, Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı

Bandai Namco, Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı

Gizemli karakterler ve keyifli bir bölüm sonu canavarı... Oyuncular daha ne isteyebilir ki?

Code Vein, ilk gün yüzüne çıkarıldığında 27 Eylül 2018 tarihinde çıkış yapması bekleniyordu. Ardından Bandai Namco hem Amerika bölgesinden hem de Asya bölgesinden peş peşe açıklamalarda bulunmuştu. Oyunun daha iyi olması için erteledikleri belirtilmişti. Bu ertelemeden ötürü hayranların kalbi kırıldı. Onların heyecanını tekrardan kazanabilmek için dağıtımcı firma Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı. Bu seferki oynanış görüntülerinde Io ile ilişkili daha detaylı inceleme fırsatımız oluyor. Hazırlatmakta tekrar fayda var ki, oyunun tasarımını Yuta Yamamoto üstleniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bandai Namco, Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı

Bandai Namco, Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı

Bugünlerde Hong Kong oldukça hareketli. Çünkü Ani-Com & Games etkinliği başlamış bulunmakta. Adından da anlaşıldığı gibi animeler ve çoğunluğunu JPRG’lerin oluşturduğu oyunlar hakkında bilgi alabiliyoruz. Ani-Com & Games 2018 kapsamında da Bandai Namco, oyuncuların heyecanını taze tutmak adına olacak ki Code Vein PS4 oynanış görüntüleri paylaştı. Bu yeni görüntülerde karakterlere, aralarındaki ilişkilere, atmosfere ve yaşanan olaylara dair daha detaylı bilgi almamız mümkün oluyor.

Görüntüler ilk olarak Io’nun anılarının çoğunu kaybettiğini dile getirdiği bir ara sahne ile başlıyor. Şimdilik bu anıları kaybetme olayı gizemini koruyor. Bunu takiben Io sayesinde PS4’daki görüntüler eşliğinde Ridge of Frozen Souls adındaki bir bölgeyi görme imkanı elde ediyoruz. Fakat gördüğümüz tek şey karakterler, atmosfer, mekan ve hikaye değil. En önemli elementlerden biri olan oynanışa dair de çok iştalı görüntülere sahip. Detaylandırmadan önce söylememiz gerekli ki, Code Vein PS4 oynanış videosu üzerinden rahatça belli oluyor; oyun gerçekten keyifli bir oyun vadediyor.

Anılarını hatırlamaya çalışan sevimli karakterimiz Io, devasa bir teber kullanarak dövüşüyor. Bu dövüşme stili de elbise ve beden tarzına pek ters düşüyor. Fakat bu eğlenceli olmadığı anlamına gelmiyor. Çünkü kendine has saldırıları da var. Nitekim oyuncular da aynı türde bir silahı kullanabilecek gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun oynanış görüntülerine dair yapılan oynatma listesindeki üçüncü videoya bakacak olursanız, Io ile birlikte bir bölüm sonu canavarı da görebilirsiniz. Yanında bulunan karakter Io adına destek rolüne bürünmüş bir şekilde savaş devam ediyor. Bölüm sonu canavarların var olması bile günümüz oyun piyasası için kocaman bir artı anlamına geliyor. Oyun her ne kadar 2019’a ertelense de Amazon üzerinden Code Vein PS4, Xbox One ve PC için ön sipariş yapabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.