Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Assassin's Creed Origins, ilk genişletme paketi olan The Hidden Ones ile daha heyecanlı bir hale gelecek.

Ubisoft tarafından geliştirilen en yeni Assassin’s Creed oyunu olan Assassin’s Creed Origins, The Hidden Ones isimli bir genişletme paketine kavuşacak. Yapılan açıklamalara göre bu genişletme paketi; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 23 Ocak 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones isimli yeni içerik ile ana oyundan birkaç sene sonrasına gideceğiz ve Roman Empire tarafından yönetilen bir bölgeye adımımızı atacağız. Yine Bayek karakterini kontrol ediyor olacağız ve oyunun ilk genişletmesi olan bu paket ile seviye sınırı da yükselecek. Yani, Bayek isimli karakterimizi daha da güçlendirebileceğiz.

Assassin’s Creed Origins isimli video oyunu şu an PlayStation Store üzerinde 269 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Oyun için satışta olan sezonluk geçiş ise 118 TL fiyat etiketine sahip. Eğer bu sezonluk geçiş ögesini satın alırsanız, The Hidden Ones ve The Curse Of the Pharaohs isimli iki genişletme paketine herhangi bir ek ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca sezonluk geçişi satın aldığınız taktirde farklı içeriklere de sahip olabiliyorsunuz.

Şu an tek başına Assassin’s Creed Origins: The Hidden Ones içeriğinin fiyatını göremiyoruz ama sezonluk geçiş ögesinin 100 TL civarında satıldığını göz önünde bulundurursak, çıkacak olan bu genişletme paketi muhtemelen 50 TL ile 80 TL arasında olacaktır. Zaten sezonluk geçiş ögelerinin temel olarak alınma sebebi, iki ek paketi ayrı ayrı almaktansa, sezonluk geçişi satın almanın daha ucuza geliyor olması.

Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones ne zaman çıkacak?

Çok beğenilen Assassin’s Creed serisi, yeni hikâyeleriyle ve görevleriyle, keşfedilmeyi bekleyen heyecan verici yeni dünyasıyla ve tamamen yenilenen dövüş sistemiyle PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına dönüyor. Assassin’s Brotherhood’un doğduğu ana kadar binlerce yıl önceye giden Assassin’s Creed hkâyesinde kum krallıklarını keşfedin. Bir kılıç ustası ve eğitimli katil olan Bayek’i akılda kalıcı görevlerle ve unutulmaz mitlerle dolu bir açık dünyada kontrol edin.

Yeni silahlar toplamanıza ve Bayek’in ölümcül yeteneklerini kendinize özgü oyun tarzınızla geliştirmeye imkân tanıyan yenilenmiş, ganimet kazandıran ilerleme sistemiyle kendinize ve düşmanlarınıza meydan okuyun. Nil Deltası’nın yeşilliklerle dolu topraklarından Siwa Oasis’in izole bölgesine veya Giza ve Memphis’in inanılmaz piramitlerine kadar antik Mısır’ın ikonik dünyası keşfedilmeyi bekliyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın