Assassin’s Creed Origins oyununun grafiklerini karşılaştırdık

Assassin’s Creed Origins oyununun grafiklerini karşılaştırdık

Bu karşılaştırma PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X platformları arasında yapıldı.

PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One ve Xbox One X platformları için çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Origins oyununun grafiklerini karşılaştırdık. Bu karşılaştırmayı PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X platformları arasında yaptık. Eğer dilerseniz haberimizin en altından bu videoya sizler de göz atabilirsiniz. Ardından eğer video hoşunuza giderse, kanalımıza abone olmayı ve videoyu da beğenmeyi unutmayınız. Önümüzdeki günlerde yeni videolar ile karşınıza çıkmak için hazırlanıyoruz.

Çok beğenilen Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed Origins ile yeni hikâyeleriyle ve görevleriyle, keşfedilmeyi bekleyen heyecan verici yeni dünyasıyla ve tamamen yenilenen dövüş sistemiyle oyunculara geri dönüyor. Assassin’s Brotherhood’un doğduğu ana kadar binlerce yıl önceye giden Assassin’s Creed hkâyesinde kum krallıklarını keşfedin. Bir kılıç ustası ve eğitimli katil olan Bayek’i akılda kalıcı görevlerle ve unutulmaz mitlerle dolu bir açık dünyada kontrol edin.

Yeni silahlar toplamanıza ve Bayek’in ölümcül yeteneklerini kendinize özgü oyun tarzınızla geliştirmeye imkân tanıyan yenilenmiş, ganimet kazandıran ilerleme sistemiyle kendinize ve düşmanlarınıza meydan okuyun. Nil Deltası’nın yeşilliklerle dolu topraklarından Siwa Oasis’in izole bölgesine veya Giza ve Memphis’in inanılmaz piramitlerine kadar antik Mısır’ın ikonik dünyası keşfedilmeyi bekliyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın