Assassin’s Creed Odyssey Kasım 2018 güncellemesi hakkında bilgi verildi

Assassin’s Creed Odyssey Kasım 2018 güncellemesi hakkında bilgi verildi

Ubisoft, oyuncuları şımartmasını çok iyi biliyor.

Bu senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Assassin’s Creed Odyssey, bir süre önce bizlerle buluşmuştu bildiğiniz üzere. Biz de, oyunu sizler için incelemiş ve sitemiz üzerinde paylaşmıştık. Eğer henüz göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfamız aracılığıyla Assassin’s Creed Odyssey inceleme yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Ubisoft ekibi, Assassin’s Creed Odyssey için Kasım 2018 ayı içerisinde ücretsiz içerik sunacağını duyurdu. Oyunculara verilecek ücretsiz içerikler hakkında da birtakım bilgiler verildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey Kasım 2018 güncellemesi ile oyuna birçok şey ekliyor

Ubisoft ekibi, Assassin’s Creed Odyssey Kasım 2018 güncellemesi ile birlikte çok güzel içerikler oyuna ekliyor. Öncelikle, bizlere sunulan bu yeni güncelleme ile birlikte değişen seviye sınırından bahsedelim. Kasım 2018 güncellemesi ile birlikte Assassin’s Creed Odyssey seviye sınırı 50’den 70’e yükseliyor. Kolayca en yüksek seviyeye ulaşabilen oyuncular için muhteşem bir yenilik olduğu belirtilebilir. Zira, yan görevler sayesinde kolayca 50 olunabiliyordu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Odyssey Kasım 2018 güncellemesi ile gelen tek değişiklik bu değil elbette. Stéropès adındaki bir Legendary sınıf düşman da oyuna ekleniyor. Aynı zamanda Divine Intervention isminde yeni hikaye görevleri dizisi de oyuncuları bekliyor. Bir başka yeni eklenen şey de, her 2 haftada bir yeni bir gemi ve orichalcum kazandıran yeni gemi savaşları ve Forge’da bir zırh satın alarak onun dizaynını değiştirme seçeneği. Son olarak, oyuncuların kontrolcü ayarlarını özelleştirebilmesi, otomatik olarak ok yapımı ve aynı zamanda tecrübe desteğinin istenildiği anda durdurulabilmesi gibi özellikler de bulunuyor. Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre, Haziran 2019 veya Temmuz 2019 aylarına kadar her ay bu şekilde yeni içerikler oyunculara sunulacak.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.