Assassin’s Creed Odyssey hikayesi günümüze dönüşler bulunduracak

Assassin’s Creed Odyssey hikayesi günümüze dönüşler bulunduracak

Assassin's Creed oyunlarının vazgeçilmezi Abstergo hikaye çizgisi, serinin yeni oyununda da bulunacak.

Assassin’s Creed serisinin vazgeçilmezi olan Abstergo hikaye çizgisi, serinin yeni oyunu Assassin’s Creed Odyssey ile yeniden bizlere sunulacak. Birkaç oyundur bu hikaye çizgisini oyunlarda oldukça önemsiz yerlere yerleştiren Ubisoft, hayranlara istediklerini vermeye hazırlanıyor. Oyunun yönetmeni Scott Phillips, günümüze dönüşler olacağını oldukça kesin bir dil ile doğruladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft E3 2018: The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey ve dahası

GamingBolt‘a konuşan Assassin’s Creed Odyssey yönetmeni, konu hakkında pek bilgi vermek istemese de doğrulamaktan kaçmadı. Scott Phillips, “Bulunacak, fakat ne kadar ve nasıl olduğunu söylemek istemiyorum. Ancak oyundaki senaryonun tüm Assassin’s Creed serisine bakıldığında günümüz ile oldukça güçlü bir bağı var diyebilirim.” şeklindeki ifadesi ile bizlere pek çok bilgi sağlamış olduğu. Bu bilgilerden ilkini, önceki oyunlar ile bağlantılar kurulacak olmasının mümkün olacağı şeklinde yorumlayabiliriz. Bir süredir oyunculara sıkıcı ve oynaması gereksiz hale gelen günümüz hikayelerinin yeni oyunda güçlü bir şekilde geri dönmesi mümkün.

Scott Phillips’in sözleri, Assassin’s Creed Odyssey hakkında neler ifade ediyor?

Sözlerinde “tüm Assassin’s Creed serisine” ifadesini kullanan yönetmen, hayranları bu şekilde umutlandırmış oldu diyebiliriz. Abstergo’nun yaptıklarını ve günümüzde bu hikayenin nasıl yaşandığını son birkaç oyunda net bir şekilde göremiyorduk. Geliştiricilerin geriye dönerek bunu çok daha etkili bir biçimde diğer oyunlara bağlaması, serinin bütünlük kazanmasına da yardımcı olacaktır. Senaryolarının yapıları ile eleştirilen son Assassin’s Creed oyunları tarafından yaratılan kötü şöhret, Assassin’s Creed Odyssey ile birlikte bozulabilir. 5 Ekim 2018 tarihinde çıkış yapacak olan Assassin’s Creed Odyssey hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.