Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.02.2023

Deprem ile mücadele konusunda bizlere yardım eden bir başka ekip de AORUS Türkiye oldu. AORUS ekibi, 6 Şubat 2023'te, "Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremden dolayı büyük üzüntü içerisindeyiz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz." diyerek önce geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

AORUS Türkiye deprem ile mücadele için malzeme gönderdi

AORUS ekibi, önce, "Değerli iş ortağımız Endeks Bilişim ile birlikte deprem bölgelerine 150 adet taşınabilir ısıtıcı + insani yardım kolileri gönderilmiştir." açıklaması yaptı. Bu zor zamanda, ısıtıcı gerçekten çok efsane bir yardım. Sonrasında ise, daha büyük bir yardım yaptıklarının duyurusunu yaptılar.

AORUS ekibi, bir diğer gönderide de, "Değerli iş ortağımız Vektron Elektronik ile birlikte deprem bölgelerine 30 adet taşınabilir jeneratör + insani yardım kolileri gönderilmiştir." dedi. Aynı zamanda, bu gönderide bahsetmedikleri, 2360 powerbank de yardıma dahildi. Yani, insani yardım kolilerinin sayısını bilmesek de, diğer yardım sayılarını biliyoruz. Toplamda 180 taşınabilir ısıtıcı ve üstüne 2360 powerbank, deprem ile mücadelede yerini aldı. Bu yüzden, kendilerine teşekkür ederiz. AORUS Türkiye ekibinin deprem ile mücadelede yaptığı yardım dışında bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. AORUS Türkiye ekibinin deprem ile mücadelede yaptığı yardım yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.