AOC AGON AG272FCX6 model monitörler geliyor

AOC AGON AG272FCX6 model monitörler geliyor

165 Hz yenileme hızı, dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi.

Oyuncular için olmazsa olan şeylerden biri, kesinlikle monitörlerdir. Monitörlerin tepki süreleri, renk kaliteleri, HDR destekleri ve daha nice ayrıntıları, oyuncular için önemli özelliklerdir. Her özellik, oyunculara daha kaliteli bir oynanış deneyimi sunmaktadır. AOC AGON AG272FCX6 model yeni monitörler de, oyunculara kaliteli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Dilerseniz, daha fazla uzatmadan sizlere bahsetmekte olduğumuz bu yeni model monitörlerin özelliklerinden bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

AOC AGON AG272FCX6 modeli 165 Hz yenileme hızına sahip

AOC AGON AG272FCX6 model monitörlerin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi olarak, 165 Hz’lik yenileme hızlarını gösterebiliriz. Yani, saniyede 165 kareye kadar destekliyor demek oluyor bu. Günümüzde standartlaşmaya başlamış olan 144 Hz’den daha fazla performans sunarken, en yüksek oranlardan biri olan 240 Hz’den daha düşük bir seviyede. Elbette, haberimize konuk olan monitörleri güzel yapan özellikleri bu kadardan ibaret değil. Aynı zamanda, 27 inçlik bir ekran boyutuna sahip.

27 inçlik ekran boyutuna sahip olan AOC AGON AG272FCX6 model monitör, aynı zamanda 1 ms’lik tepki süresine de sahip. Yani, oyunlarınızı geniş bir ekranda, fazlasıyla hızlı bir şekilde oynama imkanı sunmakta. 3000:1 kontrast oranı, 178°/178° geniş görüntüleme açıları, haberimize konuk olan monitörün önemli özelliklerinden sadece birkaç tanesi. Monitörün arkasında, özelleştirilebilir RGB aydınlatma imkanı da sunulmuş.

AMD’nin FreeSync özelliğini desteklemekte olan AOC AGON AG272FCX6 model monitörler, 1800R kavisi ile sürükleyicilik iddiasına da sahip. Oyuncuları bekleyen Gölge Kontrolü özelliği de, gölge alanlardaki görüntüyü iyileştirmeye yaramakta. Flicker-Free teknolojisi ile, titreme mevzusu da ortadan kalkıyor. 2 adet HDMI, 1 adet DisplayPort, 1 adet VGA ve 2 adet USB 3.0 girişine sahip. Haberimize konuk olmuş olan bu monitör, Nisan 2019 ayı içerisinde piyasaya sürülecek ve 399 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.