American Truck Simulator için çok oyuncu desteği getirildi

American Truck Simulator için çok oyuncu desteği getirildi

Açık beta sürümü ile yeni bir şeyler deneniyor.

American Truck Simulator artık resmi olarak çok oyuncu desteği sunuyor. Tabii, henüz tam anlamıyla tamamlanmış bir özellik değil fakat SCS Software ekibinin son açık beta sürümünde, American Truck Simulator oyuncuları artık yalnız hissetmeyecek. Siz de bu yeni açık beta sürümündeki çok oyunculu imkanlardan faydalanmak istiyorsanız, American Truck Simulator 1.41 sürümünü yüklemeniz gerekmekte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

American Truck Simulator çok oyuncu desteği 1.41 sürümü ile geldi

American Truck Simulator 1.41 açık beta sürümü ile gelen bu yeni özellik, daha sonra Euro Truck Simulator 2 için de gelecek. SCS Software ekibinin bu özelliği Convoy olarak adlandırması da ayrıca dikkat çeken bir nokta oldu. Yüklediğiniz andan itibaren Convoy’un geliştirme aşamasında olan hali de açılıyor. Oyuncular, Convoy ile 8 kişiye kadar özel çok oyunculu konvoylarını oluşturma şansı elde ediyor.

American Truck Simulator’a gelen bu yeni Convoy özelliği ile birbirine bağlanan oyuncular, birbirleriyle eşitlenecek. Bu durumdan kastımız ise, aynı anda aynı saati, aynı hava durumunu, aynı yapay zeka trafiğini görecek. Bunun yanı sıra, arkadaşlarınızın tırlarını, onlar nasıl özelleştirdiyse öyle görebileceksiniz. Dahası da, bütün oyuncular aynı görevi aynı yerden alarak, aynı yere aynı anda gidebiliyor. Zaten, Convoy adı da buradan geliyor olsa gerek, mantıklı olarak. Açıkçası, sunuculardan ziyade böyle bir seçeneğin getirilmiş olması, oyuncuların büyük bir kısmını rahatlatacaktır diye tahmin ediyoruz. Zira, o uzun yollar troller ile hiç çekilmez bir hal alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.