Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator tüm ek paketleri ile indirimde

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator tüm ek paketleri ile indirimde

%75'lerde indirimlerle, bu oyunlar ve ek paketleri sizin olabilir.

Birçoğumuzun korsan da olsa, ücretini verip de olsa oynamış olduğu bir oyundur Euro Truck Simulator 2. American Truck Simulator ise, yine bir o kadar hakkı olan bir yapım. Her ikisi de SCS Software imzası taşıdığı için, birinin hakkında iyi bir şeyler söyleyip, diğerinin hakkını yiyemeyiz. Sonuçta, bu tarz simülasyon oyunlarını yapanlar arasında en önemli yerlerden biri, SCS Software ekibine ait.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator, indirimde

Eğer Euro Truck Simulator 2‘yi veya American Truck Simulator‘ı oynamak istiyor, fakat bir türlü uygun indirim ya da fırsat bulamadıysanız, işte size müthiş bir fırsat. %75’lere varan indirimlerle, her iki oyun ve ek paketlerini satın alma fırsatı kapınıza kadar gelmiş bulunuyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Humble Bundle sayfasından istediğiniz ürünü %75’leri gören indirimlerle satın alabilir, oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bütün bunları yaparken, Humble Bundle ekibine ödemiş olduğunuz ücretin bir kısmı da yine yardım kuruluşlarına veriliyor. Yani, hem oyununuza sahip olmuş, hem de yardımda bulunmuş oluyorsunuz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın