Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.02.2023

Günümüzde her türlü maddi ve manevi desteğe ihtiyacımız var. Ancak, ne yazık ki her marka ve isimden, pek ses çıkmıyor. AMD Türkiye ekibinden de ne yazık ki deprem konusunda herhangi bir ses çıkmadı. En azından, sosyal medya hesaplarını kontrol ettiğimiz kadarıyla göremedik. AMD Türkiye resmi Instagram sayfası, en son 1 hafta kadar önce bir gönderi paylaştı. Bunun dışında, herhangi bir şey yok. Paylaştıkları gönderi de, 5 Şubat 2023 tarihine ait. Yani, aktif bir hesap.

AMD Türkiye deprem konusunda bir şey demedi

Ne yazık ki, AMD Türkiye de kalbimizi kıran bir ekip oldu. Aktif bir şekilde PR çalışmaları yürütmelerine rağmen, ne yazık ki bu kötü zamanda bir şey paylaşmadılar. Yani, en azından bizim gördüğümüz kadarıyla bir şey paylaşmadılar. Elbette, biz de yeterince araştırmamış olabiliriz. Dahası, bir yardım yaptılarsa, duyurmak istememiş de olmaları muhtemel. Fakat, kendilerinden ricamız, taşın altına ellerini koydularsa paylaşmaları. Çünkü, AMD de dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi. Hatta, Intel ve NVIDIA ekiplerinin büyük bir rakibi.

Eğer bir şeyler paylaştılarsa ve biz görmediysek, tamamen bizim hatamız demektir. Bu yüzden, kendilerinden şimdiden özür dileriz. Hatamızı telafi etmemize yardımcı olmak için, alper.dalan@leadergamer.com.tr adresinden bana veya sitemizin sahibi Gökhan Girgin'e e-mail yoluyla ulaşabilirler. Biz de, bu şekilde hatamızı telafi edebiliriz. Hatta, yaptıkları yardım konusunda da, tıpkı diğer şirketlerde olduğu gibi, yazı yayımlayabiliriz. AMD Türkiye ve deprem konusunda seslerini çıkarmamaları bir yana, şimdi bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. AMD Türkiye ve deprem konusunda seslerini çıkarmamaları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.