Alien Blackout isimli yeni bir Alien oyunu yakında duyurulabilir

Alien Blackout isimli yeni bir Alien oyunu yakında duyurulabilir

The Game Awards 2018 esnasında hem de.

Yeni bir gün, yeni bir söylenti. Evet, yeni bir söylenti ile karşınızdayız. Alien serisi, yeni üyesi olmaya hazırlanan Alien Blackout isimli bir yapımın telif hakkına daha sahip olmuştu. Şimdi ortaya çıkan yeni bir söylentiye göre ise, haberimize konuk olan bu Alien Blackout’un resmi duyurusunun The Game Awards 2018 etkinlikleri esnasında yapılacak olması. Bunun sebebi ise, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisi oldu. Twitter gönderisinde bulunan görselde, “Kelimeler değişecek.” yazıyor fakat odak noktası tam olarak yazı değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Game Awards 2018 esnasında Alien Blackout duyurusu yapılabilir

Yukarıda paylaşmış olduğumuz görsele iyice dikkat ettiyseniz eğer, bir şeyler dikkatinizi çekmiş olabilir. Evet, “Kelimeler değişecek.” yazıyor fakat odaklanmanız gereken yer tam olarak o kısım değil. Yazı tipine dikkat ederseniz, Alien serisinden bilinen Weyland-Yutani Corp’un yazı tipine benziyor. Ayrıca, simgesinin de W harfini ön planda tutuyor olması ve paylaşılan görselde de W harfi özellikle gösterilmiş olması, bu söylentiyi destekler nitelikte. Gönderinin açıklama kısmında ise The Game Awards 2018 etkinliğine işaret ediliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca, Alien Blackout’un telif haklarının alınmış olduğunu sadece duyduysanız, bunun bir söylentiden ibaret olmadığını söyleyebiliriz. Zira, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa üzerinde Alien Blackout için alınmış olan telif hakkını görmeniz mümkün. Şimdi ise tüm gözler, haberimize konu olan bu söylentiğinin gerçek olup olmadığını onaylayacak olan The Game Awards 2018 etkinliklerinde. Bakalım, Alien Blackout nasıl bir yapım olacak? Veya, etkinlik esnasına duyurulacak mı?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.