Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.10.2018

Madmind Studio, Agony'nin sansürsüz versiyonunu olan Agony Unrated isimli yapımın Steam üzerinde çıkışını gerçekleştirdiğini duyurdu. Fakat, sizleri sevindirecek olan haberimiz bu değil elbette. Verilen bilgilere göre, eğer Agony sahibiyseniz, oyunu nasıl elde etmiş olduğunuz fark etmeksizin ücretsiz olarak Agony Unrated sizlere hediye ediliyor. Yani, eğer daha önceden Agony aldıysanız bir şekilde, şu anda kütüphanenizde bir adet Agony daha görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=euwq7ihPHI4

Agony Unrated, oyunun orijinal sürümüne sahip olanlara ücretsiz olarak veriliyor

Agony Unrated, sadece oyunun sansürsüz hali değil elbette. Aynı zamanda karakter ve doku kaliteleri geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Yeni, daha kapsamlı ve kullanışlı karakter geliştirme sistemi, hikaye modunda 8 farklı son ve tamamen yeni bir çevre olan Forest de oyuna eklenmiş bulunuyor. Bu da, daha fazla tuzak ve bölüm sonu canavarı demek oluyor. Agony Unrated, oyuncularına daha fazla tehlike çeşidi de sunuyor. Bu da, oyuna daha fazla renk katabilmelerine yardımcı olmuş.

Sansürsüz sürüm olan Agony Unrated ile birlikte yeni tuzaklar, çevresel tehlikeler, yeni statik düşman çeşitleri, normal mod, zor mod gibi şeyler de geliyor. Zor mod, daha fazla düşman ve bulmaca demek oluyor. Tabii, Sukkub olarak hikayede ilerleme ihtimali de bulunuyor. Haberimiz içerisinde bulunan Agony Unrated fragmanını izleyerek oyun hakkında fikir edinebilirsiniz. Agony Unrated ile daha fazla korku, daha fazla şiddet, daha fazla çıplaklık görmeye hazır mısınız? Hem de sadece 25 TL'ye!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.