Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.03.2019

İçerisindeki çıplaklık ve teması ile akıllara kazınmayı başarmış olan Agony, aynı zamanda satışları ile de akıllara kazınacak gibi görünüyor. Zira, verilen bilgilere göre oyunun satışları bir hayli yüksek. Agony arkasındaki ekip olan Madmind Studio, oyunun satış başarısı ile ilgili bilgi verdi. Hem Agony, hem de Agony Unrated sürümleri toplamda 160.000’den fazla satmayı başardı bile. Tabii, bu satış miktarı, sadece PC platformunu ele alan bir miktar değil.

Agony ve Agony Unrated toplamda 160.000’den fazla satmayı başardı

Madmind Studio tarafından Agony satışları ile ilgili verilen bilgilere göre, oyunun her iki sürümü, bütün platformlarda toplamda 160.000’den daha fazla satmayı başardı demiştik. Bu satışlar açıklanırken, konsollar ve PC platformları satışları da ayrı ayrı dile getirildi. Madmind Studio, PC platformu üzerinde 100.000’den fazla satışın gerçekleştiğini belirtti. Yani, konsollarda ise toplamda 60.000’den fazla satış gerçekleştirilmiş oluyor bu durumda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.