Activision, 2022 senesine kadar Crash Bandicoot üzerinde aktif olarak çalışacak

Activision, 2022 senesine kadar Crash Bandicoot üzerinde aktif olarak çalışacak

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy hakkında yenilikler ve yepyeni bir Crash Bandicoot oyunu görünüyor.

Avrupa’da iş yapan, lisanslı bir eşya marketi olan GB Eye markasının lisans müdürü olan Max Arguile, yaptığı yeni açıklamalarda Activision ekibinin gelecek planlarını verdi. Bir gazeteye konuşan Max Arguile, yaptığı açıklamada Activision ekibinin, 2022 senesine kadar Crash Bandicoot serisi üzerinde aktif olarak çalışacağını belirtti. Bu müdür, öncelikle 2018 senesinde Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyununun PC ve Nintendo Switch için çıkacağını belirtti. Ardından, önümüzdeki 2019 senesinde de yepyeni bir Crash Bandicoot oyununun piyasaya sürüleceğini söyledi bu isim ama yeni oyunun, hangi platformlara geleceğini söylemedi.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy yönetmeni, şimdi yeni bir proje üzerinde çalışıyor

2018 ve 2019 senesindeki planlar ardından, 2020, 2021 ve 2022 senelerinde Activision ekibinin neler yapacağını bilemiyoruz ama senelerin hepsini doldurabilmek adına, serinin yeni oyunu 2019 senesinde konsollara gelebilir, bir sonraki sene de PC ve Nintendo Switch için yine çıkabilir. Muhtemelen Sony ile bahsi geçen dağıtımcı ekip, bu konu üzerinde özel bir anlaşma yapacaktır. Artık 2020 senesinden sonra da muhtemelen yeni nesil konsollar için planlamalar yapılabilir ve Sony ile Microsoft ekiplerinin yeni nesil konsolları, çıkış oyunu olarak yepyeni bir Crash Bandicoot oyunu ile sürülebilir sürülebilir.

Bahsettiğimiz seri hakkında daha önce de, “Haziran 2017 tarihinin son günlerinde çıkışını gerçekleştiren Crash Bandicoot N. Sane Trilogy; hem eleştirmenlerden, hem de çocukluğunu Crash Bandicoot oynayarak geçirmiş kesimden olumlu yorumlar almıştı. Haliyle de İngiltere içindeki oyun satışlarında zirveyi gördü.  Yeni nesil oyuncuların da seriyi deneyim edip çoğunlukla pozitif geri dönüşlerde bulunmasıyla gözler serinin yeni oyununa çevrilmişti. Geçtiğimiz günlerde Activision CEO’su Eric Hirshberg ile röportaj yapma fırsatı bulan GamesIndustry editörleri de oyun gündemini meşgul eden bu konu hakkında sorularını dile getirmişler . Soruları içtenlikle cevaplayan Eric Hirshberg ise oyuncuları mutlu edecek açıklamalarda bulunmuş.” demiştik.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın